Wpis z mikrobloga

Gadam z różową o afera z #lewandowska i ta jej broniła, że w sumie to przecież tylko taniec i taką mają tradycje i to tylko wygląda tak zmysłowo a nie ma w tym nic erotycznego itp.

No to jej mówię czy jak bym z jej mamcią tak zatańczył na weselu to czy by miała z tym problem.. i dalej taki dialog się nawiązał:
- yyy... nie no to by było już dziwne jak byś tak zrobił i mój stary by Cię pewnie zabił.
- no ale dlaczego? Przecież to tylko taniec..
- No ale to moja mama. To co innego
- No ale co w tym innego? Skoro to tylko taniec i nie ma w tym żadnej chemii, to nie ma znaczenia z kim się tańczy. To co w ogóle nie mogę z Twoją mama zatańczyć na weselu?
- Możesz ale tak normalnie (dalej tłumaczyła, że normalnie to za ręce i kręcąc pirutety)
- Czyli jednak ta bachata to nie jest do końca tak normalnie?
- No jest normalnie ale to po prostu ma wyglądać erotycznie i zmysłowo. Nie wszędzie to pasuje i nie z każdym.
- No to Jaki Lewandowska miała w tym cel żeby wyglądać erotycznie i zmysłowo z obcym facetem przed wszystkimi? Kiedy jest osobą publiczną, ma męża dzieci? To u niej to już pasowało?
- No pewnie chciała wyświetlenia zdobyć i zrobić nieco szumu na kontrowersji. I pewnie Robert wyraził zgodę na taniec i publikacje
- Czyli wychodzi na to, że to zwykła atencjuszka która robi karierę na kontrowersjach. I ten taniec jednak jest erotyczny.
- No jest kontrowersyjny i to było faktycznie pod publikę, ale taniec sam w sobie nie jest erotyczny tylko tak ma wyglądać
- Czyli gdyby nie wrzuciła tego do sieci to by nie było w tym nic złego, że sobie tak tańcowali?
- No zależy czy Robert zgodę wyraził.
- A Ty byś mi zgodę wyraziła na taki taniec z kimkolwiek?
- No nie.
- Dlaczego nie?
- Bo bym była zazdrosna
- No ale w tym tańcu nie ma erotyki tylko tak ma wyglądać.
- A co Ty byś mi wyraził zgodę na taniec z jakimś typem?
- No wiadomo, że nie, bo jak dla mnie to taniec erotyczny
- No więc właśnie..
- No więc właśnie ( )
No i się #!$%@?ła

#przegryw #lewandowski #logikarozowychpaskow
andbatros - Gadam z różową o afera z #lewandowska i ta jej broniła, że w sumie to prz...

źródło: 1

Pobierz
  • 52
  • 13
@Dragonan: No to co wrzuciłeś jest faktycznie "ugrzecznioną" wersją Bachaty z wymieszanymi figurami z innych tańcy takich bardziej weselnych. Wszystko bez większych ocieranek i macanek.

Ale to nadal nie zmienia faktu, że tańczy to właśnie para młoda która jest ze sobą razem a nie syn z matką. I nadal to wygląda bardzo zmysłowo.

Sama muzyka Bachaty jest bardzo zmysłowa i wymusza na kobiecie kiwanie biodrami. I o ile w Bachacie facet
@andbatros: Da się wszystko odpowiednio zrobić. Ale masz rację. Chodzi tu o bliskość jaką się tańczy na imprezach bachatowych. Dla osób, które to tańczą to raczej nie jest erotyka. Przyzwyczaili się. Na kursach tworzą się pary, które później przeradzają się w małżeństwa. Nie mają z tym problemu. Myślę, że tak samo inni tańczący cokolwiek latino, wcs czy taniec użytkowy.

Zresztą, to nie są jedyne aktywności, które wymagają cielesnej bliskości z innymi
Prawie mnie wkręciliście, że macie tak puste baby. Przecież gdyby tak było naprawdę, to już dawno zorientowalibyście się o ich niskim IQ i uciekli do jakieś inteligentnej, normalnej. Całe szczęście to tylko internetowy żart i nie będziecie się męczyć z takimi p0lkami.
@andbatros @lskx

stary u mnie było identycznie