Wpis z mikrobloga

Jak Kasia Gandor która mówiła ze nic złego z tego mRNA nie będzie? Tak jak i rozek? Strasznie źle sie filmy ich o mrna postarzały. To dlatego tak kwiczysz bo zrobiono urwę z nauki a ty w tym bierzesz udział? Dysonans poznawczu w o straszna rzecz GRU. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@wAr1948:

Mam wrażenie, że ten sondaż można o kant dupy rozbić z prostego powodu. Przeczy temu to jakimi prymitywami umysłowymi i światopoglądowymi są wyborcy konfederacji wypowiadający się na wykopie i jakimi fanatykami religijnymi są panowie Bosak, Mentzen i Braun. Tacy ludzie nie przyciągają ludzi, którzy nie są „przesadnie religijni” bo nikt taki o zdrowych zmysłach nie poparłby takiej religijnej ciemnoty.

Obym się mylił
@krl_krl: ale to ty dzwonisz. A oficer biolog z gru dostał "bulu" zadu. Jak nie pojmujesz takiego celu to czas wracać przed blok i walnij sobie splifa.
@zomos: Zasadniczo mógłbyś wklejać tu wpisy gdzie przekonywano ludzi że szczepionki są bezpieczne i skuteczne, te wszystkie brednie o tym że nie będzie sie zarażać innych bo sami się nie zarazimy. Także tych mądrali i ich wpisy na wykopie (kiedyś jeden jaśnie oświecony geniusz przekonywał mnie że zamknięcie lasów jest niezbędne i nie dał się przekonać że to kretynizm... zwolennicy nauki). Następnie mógłbyś wklejać informacje o tych co umarli na skutek
@komarrek: Wklejono tego wystarczająco dużo a już nie raz rakomoderacja razem z ich agentują jak właśnie powyższy biolog z GRU czy inny wieprz tudzież lud z discorda gdzie wołasz jednego oficera i zlatują się Ludzie(to)Debile wystarczy by polecieć ponownie z vikop.orłen.ru.
@zomos: Ale z drugiej strony uważam że ta nagonka i upadlanie niezaszczepionych powinny być zapamiętane i wypominane ich autorom. Może z czasem niektórzy z nich odczują trochę wstydu. Bo przecież żadnych konsekwencji nie poniosą za swoje wypowiedzi.
  • 0
@In_thrust_we_trust: Niby kto? Chociaż to, że ludzie to debile to się zgadzam, szczególnie wykopki. Jak chcesz moge napisc do administracji, albo sam napisz. Nie wiem jak to inaczej udowodnić, a jestem pewny, że wielokrotnie już mnie zgłaszali :D