Wpis z mikrobloga

Mnie Wykop nie przestaje zaskakiwać każdego dnia. Zaczęło się od śmieszków z Lewandowskiej, że uczy się tańca z Hiszpanem - śmieszki, zwykła rzecz, mnie też to bawiło i nadal bawi. Potem zaczęły pojawiać się memy - nadal śmieszne, niewinne żarciki, jak to w internecie. Ale teraz to przerodziło się w jakąś paranoję. Dlaczego Lewandowska ma tak mało zdjęć z Robertem i dziećmi????? Robercik to pewnie nie strzela przez Ankę, która bolcuje się na boku!!!! Lewandowska to beztalencie, które opala się w słońcu Roberta, ma figurę chłopczyka, jej cateringi są paskudne, wciska babom treningi i aplikacje!!! Zara powiedzą, że handluje na bazarze wyciągiem z fiuta. Każde jej słowo jest analizowane i krytykowane, cokolwiek by nie zrobiła.
Kobita dosłownie nic nie zrobiła - ani Robert się nie poskarżył w jakimś wywiadzie na coś, ani nie ma podejrzeń o zdradę, dosłownie nic - prawdopodobnie oboje są szczęśliwą i wspierającą się parą, w której każde ma swoje własne życie.
Po czytaniu Wykopu i obserwowaniu zachowań mojej dalszej rodziny doszedłem do wniosku, że takie wysrywy zawsze wychodzą tylko i wyłącznie od ludzi sfrustrowanych wszystkim dookoła, nieudaczników, którzy nigdy nic nie zmienią w swoim życiu. Niby nie powinno się oceniać książki po okładce, ale moja rada - jeśli ktoś ma ponad 25 lat i nadal zarabia najniższą krajową (a nie robi przy tym nic, co mogłoby polepszyć jego stan), to brak pieniędzy jest jego najmniejszą wadą.
Aż z ciekawości wszedłem na profil @bezbekpol, którego wpis wisi w gorących - oczywiście cały profil #!$%@? patostreamami, a teraz Lewandowską. Już innych nie sprawdzam, bo żal tracić czasu.

#lewandowski #lewandowska #afera
  • 23
@elvp: typie Robercik ma zapewne tak ogromną pewność siebie i zaufanie do żony, że ten Hiszpan może wyciągnąć przed Anką swoją pałę, a ona co najwyżej splunie mu pod nogi. Z kim ma ta Anka tańczyć, z przegrywem z bębenem, który będzie ciągle ją seksualizował? Po prostu nie ogarniasz, że w pewnym momencie osiąga się taki pułap życiowy, że nie trzeba seksualizować wszystkiego wokół. Mówię też o tym Hiszpanie, który jest
@elvp: jeśli już w ogóle mówimy o samym wyglądzie - przypatrz się jak wygląda Robert, a jak ten Hiszpan. To są kompletnie dwa inne typy urody, dwa inne typy sylwetki. Myślisz jak wujek ze wsi, że jak Hanka z chaty obok ma większe cyce, to już jest atrakcyjniejsza od Marzeny z małym biustem i Mariuszek tylko czeka, aby dobrać się do WIELKICH CYCÓW HANKI.
@piotrek39: Super, że nam to wszystko oświadczyłeś, tego właśnie każdy potrzebował.

Generalnie fajnie, że mnie zawołałeś, mając mi coś do zarzucenia, więc miałem szansę to przeczytać. Odniósłbym się do tego na poważnie, ale mam jedną zasadę - nie tracę czasu na odpisywanie osobom, których jedynym argumentem jest argument ad patostreamy, czy ogólnie ocenianie czyichś postów przez pryzmat aktywności tej osoby na innych tagach, w swoim mniemaniu "mniej wartościowych". Tak że
@bezbekpol: jesli ktos traci czas na ogladanie patostreamow, to swiadczy to tylko o tym, ze go to nie nudzi. Nawet nie odnosze sie, ze to jest ponizej rozumi i godnosci czlowieka, ale one sa po prostu nudne. Raz czy dwa obejrzec mozna, bo czemu by nie, jakas tam forma rozrywki, ale typie ogladac to, analizowac i jeszcze pisac o tym posty? Ile mozna ogladac jak ktos chleje wude i wyglada doslownie
@Aokx: z jakiegoś powodu te wszystkie "wykopowe cuckoldy" to faceci, do których kobiety lgną najbardziej i ci faceci wcale nie muszą się nimi z nikim dzielić. Jak będziesz miał taki dostęp do seksu jak oni czy kobiety, to zrozumiesz jak szybko nudzi się seks dla seksu.
@piotrek39: zgadzam się, mam podobne zdanie, niektóre wykopki w tym temacie już dawno odleciały. Podziwiam, że chce Ci się jeszcze dyskutować, ja już omijam te posty i lecę dalej, bo mnie głowa boli od czytania tych grażynkowych #!$%@? xD
Dla mnie Robert i Ania to mega udana para, zawsze postrzegam ich za fajny, wspierający i wierzący w siebie wzajemnie związek.
że ten Hiszpan może wyciągnąć przed Anką swoją pałę, a ona co najwyżej splunie mu pod nogi.


@piotrek39: xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxdddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddd