Wpis z mikrobloga

Mnie Wykop nie przestaje zaskakiwać każdego dnia. Zaczęło się od śmieszków z Lewandowskiej, że uczy się tańca z Hiszpanem - śmieszki, zwykła rzecz, mnie też to bawiło i nadal bawi. Potem zaczęły pojawiać się memy - nadal śmieszne, niewinne żarciki, jak to w internecie. Ale teraz to przerodziło się w jakąś paranoję. Dlaczego Lewandowska ma tak mało zdjęć z Robertem i dziećmi????? Robercik to pewnie nie strzela przez Ankę, która bolcuje się na boku!!!! Lewandowska to beztalencie, które opala się w słońcu Roberta, ma figurę chłopczyka, jej cateringi są paskudne, wciska babom treningi i aplikacje!!! Zara powiedzą, że handluje na bazarze wyciągiem z fiuta. Każde jej słowo jest analizowane i krytykowane, cokolwiek by nie zrobiła.
Kobita dosłownie nic nie zrobiła - ani Robert się nie poskarżył w jakimś wywiadzie na coś, ani nie ma podejrzeń o zdradę, dosłownie nic - prawdopodobnie oboje są szczęśliwą i wspierającą się parą, w której każde ma swoje własne życie.
Po czytaniu Wykopu i obserwowaniu zachowań mojej dalszej rodziny doszedłem do wniosku, że takie wysrywy zawsze wychodzą tylko i wyłącznie od ludzi sfrustrowanych wszystkim dookoła, nieudaczników, którzy nigdy nic nie zmienią w swoim życiu. Niby nie powinno się oceniać książki po okładce, ale moja rada - jeśli ktoś ma ponad 25 lat i nadal zarabia najniższą krajową (a nie robi przy tym nic, co mogłoby polepszyć jego stan), to brak pieniędzy jest jego najmniejszą wadą.
Aż z ciekawości wszedłem na profil @bezbekpol, którego wpis wisi w gorących - oczywiście cały profil #!$%@? patostreamami, a teraz Lewandowską. Już innych nie sprawdzam, bo żal tracić czasu.

#lewandowski #lewandowska #afera
  • 23
  • Odpowiedz
Kobita dosłownie nic nie zrobiła - ani Robert się nie poskarżył w jakimś wywiadzie na coś, ani nie ma podejrzeń o zdradę, dosłownie nic - prawdopodobnie oboje są szczęśliwą i wspierającą się parą, w której każde ma swoje własne życie.


@piotrek39: Sorry, ale skąd ty to możesz wiedzieć? Tworzysz jakiegoś bulwers-posta na podstawie info z własnej dupy xD Ogarnij się. Nie jesteś w niczym lepszy niż ludzie piszący, że Anka
  • Odpowiedz
  • 0
żal tu już języka szczępić
zacznijcie losowo ludzi na ulicy wybierać, żeby ich linczować, po co sie ograniczać do osób publicznych, które w zasadzie są 100% neutralne medialnie.
  • Odpowiedz