Wpis z mikrobloga

@OlFunkyBastard: Właśnie obawiam się, że dystrybutor się może nie wyrobić i nie wiem czy nie zmienić preordera na Mediamarkt (obecnie Ultima z odbiorem na miejscu od razu o północy xD), który sprowadza na własną rękę. Nie po to zapierdzielam teraz w robocie i ogarniam wszystko by mieć te kilka dni wolnego z całkowitym odcięciem od świata by czekać 3 dni na moją kopie gry xd
@OlFunkyBastard: Właśnie obawiam się, że dystrybutor się może nie wyrobić i nie wiem czy nie zmienić preordera na Mediamarkt (obecnie Ultima z odbiorem na miejscu od razu o północy xD), który sprowadza na własną rękę. Nie po to zapierdzielam teraz w robocie i ogarniam wszystko by mieć te kilka dni wolnego z całkowitym odcięciem od świata by czekać 3 dni na moją kopie gry xd


@Chlebek_Pyszny: mi z ultimy anulowali
na to chyba za późno od twojego pierwszego konta


@vieniasn: kwestia dyskusyjna. Dla jednych złodziejstwo jestem powodem do dumy, jakimś przejawem sprytu, a dla innych czymś wstydliwym. Jeśli jesteś dumny z czegoś patologicznego to mogą ci się wydawać różne rzeczy, które dla normalnych ludzi będą czymś karygodnym. No ale tego raczej nie przeskoczymy. Zwłaszcza jeśli przez tyle czasu twoja sytuacja finansowa/ środowiskowa/intelektualną nie zmieniła się w najmniejszym stopniu. Bądź sobie złodziejem,