Wpis z mikrobloga

@robertkk: A co niby zrujnowała w Polsce? Wasze incelskie mózgi? xD Ja po całej waszej akcji i z tego co widziałam na insta jestem teraz bardziej skłonna kupić cokolwiek z produktów Ann czy nawet częściej obserwować jej profile ;)
@Mamaboss: Nie no, w tam możecie tam tłumaczyć w agencji marketingowej Ani, że to "incelskie mózgi" tylko tak to postrzegają, ale kwestia jednoznacznie negatywnego moralnie zachowania Anny Lewandowskiej przebiła się do mainstreamu (chociażby od Kanału Sportowego gdzie ten temat poruszano) i lwia część społeczeństwa jednak oceniła to źle. I oczywiście nikt raczej nawet na wykopie nie twierdzi, że Anna Lewandowska zdradziła swojego męża Roberta, zresztą sam uważam, że tak w realu
@ShinpuTokubetsu: Ja zwracam tylko i wyłącznie uwagę na prymitywny język wypowiadających się tu osobników i dostosowuję mój język do nich. Każdy ma prawo do swojej opinii jaka by nie była i można ją wyrazić z klasą. Jednak co widzimy na wykopie to jeden wielki seans nienawiści wobec nas, Polek i szczerze mówiąc jestem przerażona, że może mijam się na ulicy z tak zaburzonymi psychicznie osobnikami na ulicy będąc w Polsce xD