Wpis z mikrobloga

@zjadlbym_kebaba: jak teraz masz u władzy wolnościowców bezkościółkowych to głosuj dalej, jest git
mi się wydaje że masz urojenia, pewnie wierzysz że po przestanie rozdawać kasę i pokona inflację xd
trochę się zgadzam i nie zgadzam bo z jednej strony nie lubię jak ktoś mi coś narzuca i ma on racje ze narzucanie komunikacji np jest złe tak nie zauważa on ze narzuca tak samo brak prawa do aborcji wiec jak to jest z tym byciem panem własnego losu. Zwykły hipokryta z tezami i hasełkami pod publiczkę


@printf: patrz pan a mi spoleczenstwo zabrania zesrac sie na srodku chodnika. Precz z
komusze narzucanie ludziom jak mają żyć, podróżować, co wolno jeść i posiadać


@qetua: No pewnie, róbta co chceta! Ja proponuję tak, niech każdy robi co chce, mnoży się jak chce i fajnie będzie. Wcale zasoby nie są ograniczone, wcale ziemia nie jest przeludniona

najlepiej nie myślmy o niczym innym tylko o sobie, przyszłe pokolenia nam podziękują, będą sobie mieszkać w takich chatkach ciasnych, ale własnych i to jest właśnie wolność!!
memento_mori - > komusze narzucanie ludziom jak mają żyć, podróżować, co wolno jeść i...

źródło: kow

Pobierz
@SirSherwood: nie zdałbyś matury z takim rozumowaniem tekstu czytanego - mówię o narzucaniu przez rząd obywatelom jak mają żyć, podróżować, co wolno jeść i posiadać
a ty na to odpowiadasz że biznes (?) coś (komu) narzuca
@Strahl ich marzenia to twoje urojenia
ja cenię sobię wolność gospodarczą i wolny rynek, z katolickimi postulatami wcale mi nie po drodze, ale wolę zakaz aborcji (teraz też jest choć konfederacja nie rządzi) niż przymus