Wpis z mikrobloga

Pytanie do osób, które zawsze proponują łódź ludziom zamiast np. Warszawy, Poznania, Wrocławia itp. Do mieszkania tam, bo jest '' taniej''. Może i jest taniej, ale potem musisz płacić za leki na depresje i inne takie więc wychodzi na 0 albo na - ... Nie da się w tym mieście mieszkać nie będać kibicem lub emerytem, po prostu nie da się. Sam mieszkałem przez pewien czas i z osoby która jest troszke dymaniczna, zawsze optymistczna, wesoła usmiechnięta, to siedziałem w łózku całe dnie i dostawałem depresji, a wyjscie by zwiedzic miasto czy cos takiego było koszmarem, to miasto NIE NADAJE SIE DO ZYCIA, ja nie wiem jak wy mozecie ludziom mylacym o wyprowadzce oferowac takie miejsce XD.... Dlatego apel do kazdego kto szuka miasta do życia typu dużego. WSZYSTKO TYLKO NIE ŁÓDŹ. Pozdrawiam
( obecnie mieszkam w Poznaniu i to jest jak niebo a ziemia )_
#mieszkanie #wyprowadzka #przeprowadzka #lodz #lodz #poznan #miasto #miasta
  • 9
Może i jest taniej, ale potem musisz płacić za leki na depresje i inne takie więc wychodzi na 0


@godek56: Miesięczna kuracja Sertagenem (lekiem antydepresyjnym) to jakieś 3,5 zł. Więc nie powiedziałbym, że wychodzisz na 0, tylko jesteś znacznie do przodu ( ͡º ͜ʖ͡º)