Wpis z mikrobloga

więc objawy przyjęcia są wyraźniejsze niż gdy się tankuje często. Masz teraz wyraźną informację od swojego ciała jak szkodliwy jest alkohol i być może zas


@Ciuralla1: co masz na myśli stany lękowe, ja czasami dzien po alko czasami tak po prostu miewam, szybki płytki oddech, sucho w gardle, tak jakby taka chrybka + ucisk na gardle, czasami troche się kreci w glowie, nie moge sie skupić i jestem rozbity i już
@Ciuralla1 @greenbong
Ogolem to z psychika człowieka nie jest tak łatwo. Do ssri np zaleca się nie spożywanie alkoholu, przyznałem się psychiatrze ze sobie strzeliłem dwa piwka i pzoa tym że się szybciej upiłem niz zwykle nie miałem żadnych myśli czy coś w tym stylu, powiedziała mi że z umiarem ale no można od czasu do czasu sobie walnac.
Jeśli masz takie stany na codzień to ofc warto się udać do lekarza,
@Ciuralla1 Przerabialem temat. Jestes wyplukany z mineralow. Zrob sobie badania. Kwas foliowy, wit D, zelazo. Braki magnezu nie wyjda we krwi. Wiec mozesz smialo zaczac suplementowac. 2 x 2 tab. Jak bedzie za duzo to go wydalisz. Alkohol tylko przyspieszyl symptomy, ktore wczesniej czy pozniej i tak by wystapily. A dretwien nie masz ?
@Ciuralla1: Mi coś przeskoczyło w głowie po tym jak rozowej zmarł nagle ojciec na koronę na początku pandemii i miałem przez to ogromny, skumulowany natłok stresu i negatywnych emocji. Po tej sytuacji alkohol zamiast mnie rozluźniać i wprawiać w dobry nastrój jak to robił kiedys to przeokropnie mnie zmula i wpędza w uczucie „beznadziei” - nie wiem jak to nazwać ale czuje sie okropnie przygnębiony i wszystkiego mi sie odechciewa XD
@Ciuralla1: widze, ze same dobre porady tutaj na wykopie... Masz deficyt elektrolitow. Poczytaj sobie o objawach niedoboru magnezu i pozostalych elektrolitow. Idz do apteki i kup sobie jakis suplement np Plusssz Elektrolity + 100% Multiwitamina, po 2-4 dnia ci przejdzie. Pzdr