Wpis z mikrobloga

( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
https://sport.radiozet.pl/pilka-nozna/la-liga/lewandowska-o-transferze-roberta-do-barcelony-dlaczego-odszedl-z-bayernu

Żona kapitana polskiej kadry dodała też, że jeszcze przed transferem Roberta Lewandowskiego do Barcelony jej marzeniem była przeprowadzka do Katalonii. - Zakochałam się w Hiszpanii. Nie będę ukrywała, że powiedziałam do Roberta, że to jest moje marzenie mieszkać w Barcelonie i sama Barcelona, sam klub to jest "wow". Wspierałam go w tej decyzji – powiedziała Anna Lewandowska.

- Hiszpania to jest to. Oczywiście nie wiem co będzie za 10 lat, kiedy Robert przestanie grać bo mamy wiele planów wspólnych, aby też podróżować, spędzić dłużej razem czas. Biznesowo mierze daleko i wysoko być może otworzę nawet siłownię w Barcelonie. Ale nie powiem gdzie będę z Robertem z moją rodziną za 10 lat, ponieważ nie mam pojęcia – nie ukrywała Lewandowska.

#lewandowski #lewandowska #heheszki #sport #barcelona #mecz
  • 3
@BayzedMan:

Zakochała się w "Hiszpanii" XDDXDSXD To mi przypomina pewne spotkanie.
Kiedyś byłem na drinku z "włoszką" w każdym razie wydawało mi się, że była włoszką ponieważ miała taką urodę i nazywała się Benita.
W trakcie rozmowy powiedziała mi, że jest Polką w 100%, biały ojciec i matka a z Włochami ma tyle wspólnego, że jej matka często tam jeździ na wakacje i "kocha Włochy" XDXD
Kiedy jej oznajmiłem, że chyba