Wpis z mikrobloga

I tyle są warte te rady o maksymalizowaniu statusu i zarobków. Co z tego, że po latach wyrzeczeń i zapieprzania przyciągniesz do siebie jakąś kierowaną chłodnym racjonalizmem szarą myszkę, jak po nasyceniu jej wszelkimi możliwymi ekskluzywnymi dobrami jakie tylko można mieć za pieniądze, ona będzie odczuwała bezgraniczną pustkę, której już nie będą w stanie wypełnić żadne versacze czy luksusowe podróże - tę pustkę polce może wypełnić tylko knaga egzotycznego chada (,)
#p0lka #lewandowski #lewandowska #blackpill
  • 12
  • Odpowiedz
@olaf_wolominski: ja czuję się pewnie bo wiem że mogę swojej zaufać ;) Cóż, my nie jesteśmy chrześcijańscy w duchu, chrześcijanie wiedzą że jak się coś złego zrobi to wystarczy się wyspowiadać, my wiemy że złych rzeczy się nie robi.
  • Odpowiedz
@aarahon: źle opisałeś prawdziwycg chrześcijan. Mówisz o tych fałszywkach. Dobry chrześcijanin wie, że spowiedź nie załatwia sprawy i po pierwsze należałoby zmienić postępowanie, po drugie zadośćuczynić, czyli w sumie zmienić życie tak aby było zgodne z tym jak pisze w dekalogu. Spowiedź dla prawdziwego chrześcijanina jest przyznaniem się do winy przed Bogiem, a nie usługą działajacą jak myjnia samochodowa, że dobra teraz sobie auto obłoce w terenie, cyk do myjki,
  • Odpowiedz
Ciekawe co czuje takie normictwo niższej klasy ze swoimi partnerkami wiedząc że nawet lewandowski nie jest bezpieczny gdy w pobliżu jest alvaro lub mgwebe


@olaf_wolominski: A afera jest gdzieś poza Wykopem? W sensie serio pytam, bo nie śledzę onetu itp.
  • Odpowiedz
Co z tego, że po latach wyrzeczeń i zapieprzania przyciągniesz do siebie jakąś kierowaną chłodnym racjonalizmem szarą myszkę


@AntyBohater: przecież ona z nim była od kopania piłki w Zniczu Pruszków.
  • Odpowiedz