Wpis z mikrobloga

Mirasy, co sie mogło stać że tak nagle testosteron mi spadł? W wieku 13-17 lat miałem tak ogromne libido że mogłem uprawiać seks po 10 razy dziennie i ciągle o nim myślałem, co prawda nie badałem wtedy swojego testosteronu bo nie miałem takiej potrzeby aczkolwiek z takim popędem seksualnym, energią i motywacją do życia podejrzewam że był gdzies przy wyższych widełkach. Przyszedł w moim życiu taki czas mniej więcej gdy miałem 17-18 lat że nagle straciłem swoją męskość.. dosłownie w ciągu miesiąca popęd seksualny spadł do 0, nie mam w ogóle siły ani napędu do zycia, zrobiłem się mało pewny siebie, w rozmowie z dziewczyną sie gubię i nie wiem co powiedzieć. Teraz mam 20 lat, byłem u endokrynologa, robiliśmy rezonans magnetyczny brzucha, przysadki mózgowej, jąder.. Dosłownie dziesiątki badań i nic nie wychodzi a ja dalej czuje sie jak gówno a mam dopiero 20 lat.... poradźcie coś co mogę zrobić i czy da sie żeby wrócił mój normalny testosteron.. Oto moje ostatnie badania które robiłem testosteron 214 ng/dl.. nie znam na tym ale wydaje mi się że taki tesosteron to prędzej powinien być u 80 latka a nie 20 latka.. dodam jeszcze że w wieku od 15 lat do 18 brałem dużo narkotyków i paliłem zioło jednakże od 2 lat jestem czysty a problem dalej nie zniknął. #zdrowie #silownia #testosteron #pomocy
Pobierz JesteMlodyGzGdyni - Mirasy, co sie mogło stać że tak nagle testosteron mi spadł? W wi...
źródło: 298854147_5449013331786251_2549746334640537720_n
  • 40
widać, ze żyjesz samym YT i brakiem praktyki. Jakbyś zbadał sobie 7 dni pod rząd testosteron to miałbyś rozjazd po 10-25 % między wynikami każdego dnia. A gdybyś czytał wiecej niż tylko "abstrakty" oraz wyszedł poza YT to byś doszedł do wniosków, że to nie działa. Niestety na obecny moment jest takim samym szkodnikiem jak szamani za którymi powtarzasz ten trash.


@Kasahara: i to oznacza, ze wyzej wymienione "suple" nie maja
@MPWKZB:

Według badań albo nie mają żadnego albo wątpliwy. A tenże wątpliwy i zmiana o te 10-15 % nie ma żadnego wpływu na zmianę jakości życia. Jeśli przejrzysz badania wychodzi na to, ze przy każdym suplemencie z tychże raz wyszło że a wpływ, a raz nie - czyli brak replikacji badania - a zarazem nic nie warte case study, a zazwyczaj były sponsorowane przez samego producenta tychże suplementów. Gdyby jakakolwiek z
@MPWKZB:

1) Jak wyżej testosteron wolny ulega ogromnym fluktuacjom
2) Jeśli wcześniej jadł źle to jakakolwiek "zdrowa" i nieprzetworzona dieta czy to mięsna czy bezmięsa poprawi wiele parametrów.
3) Napisał w komentarzach, ze dodatkowo zaczął chodzić na siłownie (więc dokonał wiele zmian środowiskowych) nic dziwnego, ze parametry wzrosły; jeśli o siebie całkowicie nie dbał i zaczął
@Puuch12: Jaka to przyjemność walić teścia w wieku 20 lat...? ja takie rzeczy na starość powinienem robić a nie wtedy gdy organizm powinien produkować go jak najwięcej... to takie przykre że prawdopodobnie nigdy już nie będę miał kobiety, nie założę rodziny i nie będę uprawiał seksu.. a było tak pięknie...
@brass: miałem dosłownie dziesiątki różnych badań min. rezonans magnetyczny brzucha, prześwietlenie jąder itp nigdzie nic nie wychodziło.. potem przestałem chodzić do enokrynologa i zacząłem chodzić do psychiatry bo myślałem że to depresja... nic bardziej mylnego, teraz 6 czerwca po 1,5 roku przerwy znowu mam enokrynologa bo coraz bardziej zaczyna do mnie docierać to że to jednak problem enokrynologiczny.. prześwietlenia głowy jeszcze nie robiliśmy (przysadki) i na pewno teraz zleci mi te
@JesteMlodyGzGdyni:
Moje wyniki badań wyglądały tak:
FSH 48,8 mlU/ml zakres 1,5-12,4
LH 27,5 mlU/ml zakres 1,7-8,6
Testosteron (chyba całkowity) 2,110 ng/ml zakres 2,490-8,360
Prolaktyna 475,7 mlU/I zakres dla meżczyzn 86-324 (22.6 ng/ml dopisek lekarza)
Estradiol 30,83 pg/ml zakres 11,3-43,2

Badania robiłem pod tezę, bo od wieku nastoletniego wiedziałem, że coś jest nie tak i przypadkiem natrafiłem na artykuł na ten temat,

Jaka to przyjemność walić teścia w wieku 20 lat...? ja
@brass: Zastanawia mnie tylko jaka przyczyna tego nagłego spadku tesosteronu i zaburzeń hormonalnych może być? Ja osobiście do 16-17 roku życia czułem się jak młody bóg, libido takie że seks ciągle mogłem uprawiać, pewność siebie żeby zagadać do dziewczyn itp dopiero potem coś poszło nie tak i w pewnym momencie mojego zycia gdy mialem 17 lat, wciągu jednego miesiąca mój popęd seksualny spadł praktycznie do zera a wraz z nim pewność
i teraz pytania do ciebie: Jak i czy w ogóle wyleczyłeś się z tego? Czy twoje libido też tak oberwało po dupie jak i u mnie że miałeś popęd seksualny na poziomie 90-letniego dziadka? Jaka przyczyna tego może być i czy trt może pomóc?


@JesteMlodyGzGdyni:
Ja mam hipogonadyzm wrodzony. Nieuleczalne. Biorę Omnadren 2 razy w miesiącu od kilku lat i wszystko jest super (może poza lekko zwiększonym łysieniem i zarostem). Moje
Nawet w tym okresie gdy miałeś taki niski testosteron miałeś wysokie libido? Bo powiem ci ja osobiście jestem impotentem, kiedyś na samą myśl o kobiecie już czułem podniecenie a teraz mogłaby się nawet przede mną rozbierać i nic bym nie poczuł.. a mam dopiero 20 lat. Endokrynolog też stwierdził u mnie hipogandyzm tylko nie doszliśmy do tego czym on jest spowodowany.. być moze też wrodzony jak i u ciebie. Robiliśmy wiele badań
@JesteMlodyGzGdyni obejrzałeś te filmy co wkleiłem, albo zainteresowałeś się ta osoba? Niech cię nie zmyli to, że on ma specjalizacje urologa. Koleś ma własną klinikę i przychodzą do niego faceci co mają podobne problemy co ty opisujesz. Prowadzi też konsultacje online. Może warto spróbować.
@MPWKZB: byłem u najlepszego urologa w moim mieście.. ponad 200 opinii i wszystkie pozytywne.. 250 zł za wizytę zapłaciłem (wiem że cena nie zawsze odgrywa tu dobrą rolę) ale widać i po opiniach,rozmowie z nim i badaniach jakie mi wykonał że jest bardzo kompetentną osobą do lepszego już chyba nie pójdę.. Jednakże problem u mnie leży gdzie indziej.. ja z wesołego, pewnego siebie faceta który zawsze uwielbiał kobiety i zawsze miał
@JesteMlodyGzGdyni ok rozumiem, z tych wywiadów przypomniały mi się dwie rzeczy które rzekomo mogą mieć wpływ na hormony. Mikroplastik który jest obecne we wszystkim co jest pakowane właśnie w plastik, oraz bielizna ze sztucznych materiałów np. poliester. Taka bielizna wytwarza pole elektromagnetyczne, które może źle wpływać na pracę jąder.
Interesowałes się dieta ketogeniczna lub nawet carnivore? Podobno potrafi zdziałać cuda jeśli chodzi o poprawę zdrowia.
W wieku 13-17 lat miałem tak ogromne libido że mogłem uprawiać seks po 10 razy dziennie i ciągle o nim myślałem

Przyszedł w moim życiu taki czas mniej więcej gdy miałem 17-18 lat że nagle straciłem swoją męskość.

dosłownie w ciągu miesiąca popęd seksualny spadł do 0, nie mam w ogóle siły ani napędu do zycia, zrobiłem się mało pewny siebie, w rozmowie z dziewczyną sie gubię i nie wiem co powiedzieć.
Pewny siebie byłem naturalnie zanim zacząłem brać dragi, libido miałem zawsze #!$%@? w kosmos ciagle myślałem o dziewczynach ale w pewnym momencie mojego życia dosłownie straciłem swoją męskość, pewność siebie, wszystkim zaczalem sie stresować.. zupełnie inna osoba niż bylem wcześniej.. teraz pytanie czy to wgl przez dragi czy nie? Ludzie ćpają po 20 lat i nie mają takich problemów jak ja po 3 latach ćpania.. być może gdybym nie ćpał to i