Wpis z mikrobloga

Mirasy, co sie mogło stać że tak nagle testosteron mi spadł? W wieku 13-17 lat miałem tak ogromne libido że mogłem uprawiać seks po 10 razy dziennie i ciągle o nim myślałem, co prawda nie badałem wtedy swojego testosteronu bo nie miałem takiej potrzeby aczkolwiek z takim popędem seksualnym, energią i motywacją do życia podejrzewam że był gdzies przy wyższych widełkach. Przyszedł w moim życiu taki czas mniej więcej gdy miałem 17-18 lat że nagle straciłem swoją męskość.. dosłownie w ciągu miesiąca popęd seksualny spadł do 0, nie mam w ogóle siły ani napędu do zycia, zrobiłem się mało pewny siebie, w rozmowie z dziewczyną sie gubię i nie wiem co powiedzieć. Teraz mam 20 lat, byłem u endokrynologa, robiliśmy rezonans magnetyczny brzucha, przysadki mózgowej, jąder.. Dosłownie dziesiątki badań i nic nie wychodzi a ja dalej czuje sie jak gówno a mam dopiero 20 lat.... poradźcie coś co mogę zrobić i czy da sie żeby wrócił mój normalny testosteron.. Oto moje ostatnie badania które robiłem testosteron 214 ng/dl.. nie znam na tym ale wydaje mi się że taki tesosteron to prędzej powinien być u 80 latka a nie 20 latka.. dodam jeszcze że w wieku od 15 lat do 18 brałem dużo narkotyków i paliłem zioło jednakże od 2 lat jestem czysty a problem dalej nie zniknął. #zdrowie #silownia #testosteron #pomocy
JesteMlodyGzGdyni - Mirasy, co sie mogło stać że tak nagle testosteron mi spadł? W wi...

źródło: 298854147_5449013331786251_2549746334640537720_n

Pobierz
  • 42
@Catmmando: skończyło się eldorado młodości? byku ja mam dopiero 20 lat a w wieku 18 lat juz byłem impotentem. Od 2 lat dieta dopięta na ostatni guzik , treningi siłowe 4 razy w tygodniu a libido i napęd do życia jak u 80 letniego dziadka...
@Kasahara: jakbym miał kiedyś taki tesosteron jak teraz czyli 214 ng/dl to na bank bym sie #!$%@? czuł.. z resztą tak jak teraz. a byłem zupełnie innym człowiekiem, bardziej pewny siebie, libido wystrzelone w kosmos.. nie bez powodu tesosteron za to odpowiada.
@JesteMlodyGzGdyni: To tak nie działa, bo libido nie jest jedynie zależne od testosteronu można mieć testosteron w glebie nie majać jego objawów. A te "pewnosć siebie" to juz w ogóle nie ma nic wspólnego z poziomem testosteronu. Ja maiłem x3 mniej od Ciebie testosteronu a libido tak posrane że od jednego do drugiej baby latałem i pewność siebie poziom alfa.
@MPWKZB: nie ma takiego zjawiska jest pojawienie się w trakcie życia osłabienia wrażliwości AR. Jest ono tylko spotykane jako wada gentyczna, jest wtedy ona od urodzenia i jest defektem w genie Xq11-12.

@JesteMlodyGzGdyni przyjmowane leki, narkotyki, zmiany neuroprzekaźników, inne choroby współistniejaće, czynniki środowiskowe, przeżyte traumy i wiele innych
@Kasahara: to pewnie rozwaliłem sobie neuroprzekaźniki w mózgu przez ćpanie i dlatego teraz jestem impotentem. Da sie je jakoś odbudować? bo już 2 lata odkad nie ćpam, prowadze zdrowy tryb zycia, dieta, siłka, zero cukru a problem nadal ten sam.. brałem nawet antydepresanty i nic.
@JesteMlodyGzGdyni: szukasz odpowiedzi w bardzo złym miejscu. Po pierwsze większość odpowiadających jest niekompetentna. Druga część, która się zna ma tylko jakieś skrawki 1/100 informacji o Tobie i nie będzie Ci w stanie udzielić rady, a zabawa w gdybanie przynosi zazwyczaj więcej złego niż pożytecznego, bo prędzej wyłysiejesz z nerwów niż uczynisz konkretne kroki. Oddaj się w rękę specjalisty/specjalistów (nie tylko endokrynologa), tacy, którzy spojrzą szerzej na zagadnienie.
@sqrvol: przecież wolny nie jest jakkolwiek diagnostyczny i posiada wielkie fluktuacje podczas dnia. W żadnym kraju do diagnostyki TRT nie bierze się pod uwagę wolnego tak samo jak poziomu SHGB predysponowanego głownie genetycznie
Po pierwsze większość odpowiadających jest niekompetentna.


@Kasahara: :)
Przejrzalem sobie teraz tag #testosteron i w watku z pytaniem czy cynamon ma wplyw na testosteron odpowiedziales, ze nie i ze zadne suple nie maja wplywu. Przeciez sa badania ktore wykazuja, ze cynamon, kurkuma, zielona herbata i siemie lniana (zmielone) moga obnizac testosteron (moze nie bezposrednio, tylko np. poprzez zwiekszenie estrogenu(?)). Znienawidzony przez wielu Bartosz Czekala (dietetyk) opowiadal, ze jeden z jego klientow
@MPWKZB: widać, ze żyjesz samym YT i brakiem praktyki. Jakbyś zbadał sobie 7 dni pod rząd testosteron to miałbyś rozjazd po 10-25 % między wynikami każdego dnia. A gdybyś czytał wiecej niż tylko "abstrakty" oraz wyszedł poza YT to byś doszedł do wniosków, że to nie działa. Niestety na obecny moment jest takim samym szkodnikiem jak szamani za którymi powtarzasz ten trash.