Wpis z mikrobloga

18+ nsfw

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@cpt_foley: 25 kobiet do 25 roku zycia zaliczylem. Jestes lepszy leszczu? Tak? Nie wydaje mi sie. Ja wiem co to dobry seks i jestem w nim dobry. Nie bez powodu kolezanki "polecaly" mnie miedzy soba. Mieszkalem w czterech akademikach. Wiekszosc wykopkow marzy zeby byc mna. Maja pieniadze ale nie maja pozadania u kobiet. Ja mam.
@pieczony_szczur_z_ogniska Nic o mnie nie wiesz a mi umniejszasz, bordziaty wykopku. Ty to jednak masz problem z banią, to się czuje "leszczu" bo kompleksy wylewają się z twojego komentarza jak #!$%@? xD

#!$%@? tak musieć każdemu udowadniać jakim to nie jesteś rumakiem co?
@pieczony_szczur_z_ogniska szczurze, ja cię pamiętam, to ty życzyłeś jakiejś mirabelce by ktoś ją zgwałcił w krzakach bo ci nudesa nie wysłała ( ͡° ʖ̯ ͡°)

stulejo skończona, 25 lasek zaliczył XD cipkę to widziałeś w formacie jpg, a na wykopie kreujesz się na Brada Pitta pało bita. Tak, doskonale wiem z kim mam do czynienia, czuję od ciebie smród przegrywa. Smród wilgoci z piwnicy, potu i niemytego pindola.
@cpt_foley: To bylo fejk konto niebieskiego paska. Jak sie z tym teraz czujesz? Dajac sie tak latwo zbaitowac? Elita internetu. Beka.

Wiesz ze nie odwazylbys sie mi tego powiedziec w twarz, tych wyzwisk, jakbys mnie zobaczyl? Bo od razu dostalbys takie dzialo na pysk ze bys sie zlozyl jak scyzoryk. W internecie jestes anonimowy i masz uzywanie.

I kto tu jest zalosny? Na pewno nie ja.