Wpis z mikrobloga

@wykop14: Jakby Robertowi było źle i czułby się upokorzony to by już dawno z Anią zerwał i znalazł sobie godne zastępstwo. Na brak adoratorek pewnie nie narzeka, więc nie musi kobiety udręczyć i zamykać w klatce, żeby chciała z nim być. Szkoda, że tak jak o Roberta nie martwisz się swoimi problemami :)))
  • Odpowiedz
@wykop14: spójrz na jej stare zdjęcia, nic dziwnego że jak już bankomat daje kase to się wyrobila i próbuje nadrobić deficyt atencji od facetów z młodych lat gdy była mało atrakcyjna
  • Odpowiedz
  • 232
@WyzwolonaPodrozniczka: Weź pod uwagę że to światowej sławy sportowiec, w dodatku ma z nią dwójkę dzieci. To nie takie proste tak sobie powiedzieć "dobra mam cie gdzieś, ide do tej dupiatej Hiszpanki z domu obok", bo by go media i prawnicy zmietli z planszy.
  • Odpowiedz
@Cyslav: jakoś Gerard Pique nie miał takich sentymentów i zrobił co chciał. Media zawsze będą oceniać znane osobistości ale życia za celebrytów czy sportowców nie przeżyją, więc tylko dureń mógłby się z kimś męczyć tylko po to, żeby za wszelką cenę mieć nieskazitelną reputację. To świadczy o słabym charakterze :))
  • Odpowiedz
@WyzwolonaPodrozniczka: Nie wiem co tam Robertowi w głowie siedzi, może mu to faktycznie nie przeszkadza, może się boi, może mu szkoda dzieci. Napisałem tylko, że to nie jest taka prosta decyzja, że "dobra to idę, elo".
  • Odpowiedz
@DzazesOrozes: jaki koniec kariery? on tyle zarabia przez minutę na boisku co ty nie zarobisz przez całe życie, więc dla niego zerwany kontrakt reklamowy to jest pryszcz, zupełnie mu to nie zrobi różnicy. Facet jest ustawiony do końca życia, więc nie musi się niczym przejmować.
  • Odpowiedz
@DzazesOrozes: Sam sobie tym zasłużył, jak możecie porównywać zdrady Pique przez ostatnie miesiące ich związku w domu Shakiry do zwykłego tańca Ani z jakimś hiszpańskim facetem. Macie spore zaburzenia xD
  • Odpowiedz