Wpis z mikrobloga

@sayo300: zasadniczo mam w Upie Mlekołaka / ale koleś przez całe życie co miał zarobić to zarobił - w co miał zainwestować?- zainwestował - a to robi pewnie dla frajdy? tęsknoty za strimowaniem?nie wiem - bo jedynie tak po prawdzie z czego go pamiętam to głupkowate śmieszne telefony
@ElMurano: a w pupie to mam i jego osobe - nie śledze tego osobnika i nawet nie zamiaruje śledzić / wydaje mi się jednak że na przestrzeni kariery jutubowo strimerskiej co miał zarobić?i tak zarobił( ͡º ͜ʖ͡º)
@Kremufka2137: Biorąc pod uwagę to że ciągle o nim pamiętam. To tak wychodzi że jestem fanboyem ale tylko że ja uwielbiam po nim jeździć. A ten jego upadek po jego szastaniu kasą na lewo i prawo jest zbyt piękny aby się nie nacieszyć nim.
Specjalnie daje zrzuty ekranu aby nikt nie musiał wchodzić i weryfikować to co pisze i aby mu nie nabijać widowni. Jestem fanem jego upadku XD i chciałbym
@smarkata: Nitro może i ma pieniądze ale jednocześnie jest biedny w kwestii edukacji ekonomicznej. Prowadzi on tryb mocnego konsumpcjonizmu. Małe podsumowanie: Nitro posiada na koncie około 3 mln złotych, a przynajmniej tyle miał na swoim koncie dwa / trzy miesiące temu. Posiadał on też 300 000PLN w kryptowalutach (Głównie ETH).

Nitro wydaje łącznie około 20 000PLN za leasingi aut (M3, M8, Seria 5 (5 już chyba nawet spłacone)). Wynajmuje on także