Wpis z mikrobloga

#nitro nasz K1 goat #famemma Chyba robi to specjalnie aby pisać o nim na wykopie start 746 zł koniec 789 zł czyli całe 43 zł za 8h pracy równo jak w fabryce XD wychodzi 5,37 zł/h. Może #danielmagical weźmie go do siebie na stream aby zasięgi poprawić. Następna relacja jak osiągnie poniżej 2 zł za h
sayo300 - #nitro nasz K1 goat #famemma Chyba robi to specjalnie aby pisać o nim na wy...

źródło: obraz_2023-04-21_093216548

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@WhiskeyIHaze: Tak sie sklada, ze na brak nie narzekam. W wieku 26 lat mam mieszkanie za 400k i auto za 220k, bez kredytow i leasingow, a na chwile obecna planuje budowe domu. I nie, nie mam “bogatych starych” oraz nie wygralem w lotka. Wszystkiego dorobilem sie sam (mam 2 SAAS’y), a zaczynalem swoja kariere zawodowa na kasie w spozywczaku :) I to chyba twoja wiedza na temat inwestycji jest znikoma,
  • Odpowiedz
@WhiskeyIHaze: Wlasnie o tym mowilem, brak twojej wiedzy :) + dodatkowo mam czlonka rodziny (wujek), ktory od 5 lat utrzymuje sie z takich inwestycji. No, ale uzytkownik wykopu wie lepiej. A i nie mierz wszystkich swoja miara, pieniadze leza na ulicy, tylko wiekszosc sie nie potrafi po nie schylic :) Zyjemy w czasach, gdzie mamy nieograniczony dostep do wiedzy i ludzi, panuje takze wielki konsupcjonizm, a wiekszosc nie potrafi tego
  • Odpowiedz
Posiadając tyle pieniędzy ile ma nitro, mógłbym bez większego wysiłku mnożyć pieniądze, a na chwilę obecną to prawdopodobnie tylko ubywa.


@ElementalX7: sam napisałeś, że nie masz majątku wartego 3 miliony. Potem piszesz, że masz mieszkanie za 400k i furę za 200k. Do tego 2 sassy (chociaż nie wiem co to ma niby oznaczać) wszystko bez kredytów i leasingów.
Człowiek wyedukowany finansowo, mający firmę, samochód brałby na leasing bo to się
  • Odpowiedz
@WhiskeyIHaze: Z tego co mi wiadomo, 400k + 200k nie daje 3 milionow. Pokazales swoja ignorancje nie sprawdzajac czym jest SAAS (Oprogramowanie w chmurze jako usluga). Co do leasingow, to zalezy ;) Nie pomyslales moze, ze niektorzy np. nie chca wiazac auta z firma? Bo firma moze miec innych udzialowcow itp? Ze to nie wyglada tak, ze bierzesz auto i odpisujesz? Ze sa pewne warunki, ze US moze sie #!$%@?
  • Odpowiedz