Wpis z mikrobloga

Kobiety PONOĆ mają różny gust. Jedne wolą miśków ʕʔ Inne wysportowanych #!$%@?ów z zarysem mięśni, jedne wolą łobuzów, inne PONOĆ grzecznych chłopców a jeszcze inne jeszcze coś innego.

Czy ja znajduje się w jakieś #!$%@? martwej strefie POMIĘDZY tymi wszystkimi cechami? Czy różnorodny gust u kobiet to mit? Bo wydaje mi się że tak. Każda kobieta to copy/past tego samego, zasranego bugami skryptu pisanego przez studenta z połamanymi palcami, którymi się wcześniej drapał po jajach. I tak, dlatego co niektórzy słusznie wrzucają tutaj wszystkie babiszony do jednego wora, co się takiej jednej @AlienFromWenus nie podoba. Ale zachowujecie się jak jeden organizm, zwłaszcza jeśli chodzi o dzikie instynkty ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#tinder #rozowepaski #badoo #seks
  • 44
No kto by pomyslal ze brak wiedzy o kobietach laczy sie z brakiem powodzenia u nich


@pieczony_szczur_z_ogniska: "Poznaj tajemną wiedzę kobiet żeby zdobyć ich tzipska za 1999.99zł, a jeśli zdecydujesz się zapłacić teraz dostaniesz 1.5% rabatu na nasze #!$%@? z Nigerii "

Taki wydźwięk ma twój post xD Brakuje tylko właśnie reklamy jakiegoś PUA.

Chadom zawsze będzie bolała dupa, że nie umiejętnościami zdobywają laski a po prostu mordą, co było wielokrotnie
Po Twoich wpisach mozna smialo dojsc do wniosku ze nawet gdybys byl 8/10 to i tak nie ogarnalbys sobie kobiety bo #!$%@? to charakterem i brakiem doswiadczenia seksualnego


@pieczony_szczur_z_ogniska: typie, jestem autorem projektu Adrian gdzie znalezienie laski do wystawienia to były godziny xD - https://wykop.pl/wpis/67961977/panie-i-panowie-prosze-o-uwage-bo-mam-dla-was-praw
Zgaszony jak pet.

Wedlug Ciebie i tego co widzisz na ulicach, wsrod znajomych itd.


@pieczony_szczur_z_ogniska: TYPIE, ONI SIĘ POZNALI W IRL. Większość związków które obserwujesz
Wiele kobiet najpierw sprawdza czy facet jest dobry w lozku. Jezeli nie to skresla go w moment.


@pieczony_szczur_z_ogniska: wiele? Są to oczywiste bzdury. Jeżeli pociągasz partnera/partnerke, to nawet możesz być totalnym drewniakiem w łóżku, to i tak będziecie razem. Są znacznie ważniejsze czynniki od seksu. Zresztą możecie się dopasować jak coś wam nie pasuje

To co piszesz nie ma zupełnie nic wspólnego ze związkiem. Jak ktoś chce się fajnie ruchać, to
Jeżeli pociągasz partnera/partnerke, to nawet możesz być totalnym drewniakiem w łóżku, to i tak będziecie razem.


@technojezus: Masz Ty jakis kontakt seksualny z kobietami? Typie laski chca faceta co jest dobry w te klocki. Zadna nie chce jakiegos nieogara co mu nie staje albo co swoim zachowaniem psuje cala atmosfere. Laska wtedy sie ubiera i wychodzi z mieszkania i urywa/ogranicza kontakt nawet jesli facet jest znacznie od niej atrakcyjniejszy.
nie mów do mnie z końcówką "-łyście" i nie narzucaj mi przedstawionych zachowań, #!$%@?


@jxvbqw: Ale grzeczniej wieśniaro ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jesteśmy na wykopie, a tu wymagana jest wysoka kultura osobista ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

na takie gówno pracują borderki, nimfomanki i inne kolorowe z Tindera.


@