Wpis z mikrobloga

Jak czytam o Polakach mieszkających w Niemczech/Holandii to mam wrażenie że żyje w innym gorszym świecie,


@PoItergeist: Jak ja o nich czytam, to mam wrazenie ze oni zyja w jakims gorszym swiecie xD

PS. Oczywiscie uogólniajac, bo niektorzy prowadza sensowny zywot na poziomie.
@PoItergeist
Nie wierz we wszystko co uslyszysz ;)
Wiekszosc ludzi ma tendencie do udawania ze sa lepsi niz w rzeczywistosci. Zwlaszcza w internecie.

Wiesz, fajnie pochwalic sie ze wyjelo sie 10k PLN za prace na magazynie. Ale czesto ludzie pomijaja te mniej chwalebna czesc - to ze robili 200h w miesiacu czy mieszkali w 10 w jakims agencyjnym gowno mieszkaniu. To juz nie powod do chwalenia sie w internecie ;)
@NexciaK: Chyba 300h w miesiącu. Tez często maja ubezpieczenie z polski jakieś śmieszne ze jak złamiesz rękę to lepiej wracać do pl. Czasami lepiej postawić wszystko na jedna kartę niż się bujać trochę to trochę tu. Państwo polskie nie zobaczy do końca mojego życia ani złotówki.
@M83_
Wiesz, to o czym pisaesz to polskie firmy i zawsze przestrzegam przed tego typu wspolpracami.
To jest osobny temat - temat setek tysiecy ludzi #!$%@? na pieniadze.
Ja tylko mowie ze sporo historyjek internetowych jest kompletnie z dupy ;)
@NexciaK
Pracowałem w firmie gdzie właśnie Polacy byli na „delegacji”. Tez mnie trochę denerwuje jak mówię kolega ile mam na rękę średnio co miesiąc. Oni mi mówią ze trochę lepiej niż w pl. Ale tęgie głowy nie widza ze za wszystko musza dodatkowo płacić a ich podatki idą na #!$%@? wie co.