Wpis z mikrobloga

Osoba głosująca na PiS lub PO przypomina kobietę, która tkwi w patologicznym związku, w którym jest zastraszana, poniżana i okradana, ale boi się zmienić partnera (oddać głos na inną partię), bo obawia się, że będzie gorzej i woli tkwić w swoim syndromie sztokholmskim, bo przecież można się przyzwyczaić do tego bagna. No bo co jeśli inny mężczyzna będzie lał mocniej? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Typowa mentalność prlowskiego biedaka. Noga złamana, ale można chodzić, więc jest okej, bo jeszcze doktur na operacji coś popsuje i chodzić nie będę XD

#bekazlewactwa #konfederacja #polityka #polska #polakicebulaki #takaprawda #bekazpodludzi
  • 44
Uwielbiam te kucowskie porównania z dupy. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

,,W demokracji dwóch ludzi może zagłosować żeby zabić trzeciego''
Dlatego kuce nadal mieszkają w krajach demokratycznych a nie w autorytarnych

,,Nie istnieje coś takiego jak centryzm, bo nie można trochę być w ciąży a trochę nie być''
Dlatego kuce nie mają problemów żeby nazywać Bosaka gospodarczym centrystą.

,,Hitler jest lepszy od obecnie rządzących, bo pozwalał Polakom na [tutaj
Polska stała w miejscu i jedynie żebrała o jałmużnę w postaci unijnych dotacji za które dawała dupy


@Kupamilosci: Dzięki tym dotacjom widziałem rozwój mojego regionu, widziałem kolejne inwestycje które dawały ludziom pracę, pamiętam wzrost wypłat i to że zbliżaliśmy się mocno do Europy. Dzięki temu nie jesteśmy tak biedni jak inne kraje bloku wschodniego i nie jesteśmy pod ruskimi wpływami jak na białorusi którą konfederaci doceniają za łatwość prowadzenia firmy ;)
Dzięki tym dotacjom widziałem rozwój mojego regionu, widziałem kolejne inwestycje które dawały ludziom pracę, pamiętam wzrost wypłat i to że zbliżaliśmy się mocno do Europy. Dzięki temu nie jesteśmy tak biedni jak inne kraje bloku wschodniego i nie jesteśmy pod ruskimi wpływami jak na białorusi którą konfederaci doceniają za łatwość prowadzenia firmy ;)


@aarahon: gościu roczny budżet polski to ponad 110mld euro a z tych mitycznych dotacji dostaliśmy 100mld ale to
wychodzi po 5mld, czyli kropla m morzu wydatków RP


@Kupamilosci: No nie bardzo tak wychodzi.

Z kolei jeśli chodzi o transfery od początku członkostwa Polski w UE (łączna kwota od 1 maja 2004 r.), to dostaliśmy z UE ponad 224 mld euro (224 446 904 670 euro), a w tym czasie nasz kraj wpłacił do unijnego budżetu niecałe 75 mld euro (74 572 869 982 euro). Saldo rozliczeń wyniosło niemal 150