Wpis z mikrobloga

Osoba głosująca na PiS lub PO przypomina kobietę, która tkwi w patologicznym związku, w którym jest zastraszana, poniżana i okradana, ale boi się zmienić partnera (oddać głos na inną partię), bo obawia się, że będzie gorzej i woli tkwić w swoim syndromie sztokholmskim, bo przecież można się przyzwyczaić do tego bagna. No bo co jeśli inny mężczyzna będzie lał mocniej? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Typowa mentalność prlowskiego biedaka. Noga złamana, ale można chodzić, więc jest okej, bo jeszcze doktur na operacji coś popsuje i chodzić nie będę XD

#bekazlewactwa #konfederacja #polityka #polska #polakicebulaki #takaprawda #bekazpodludzi
  • 19
Uwielbiam te kucowskie porównania z dupy. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

,,W demokracji dwóch ludzi może zagłosować żeby zabić trzeciego''
Dlatego kuce nadal mieszkają w krajach demokratycznych a nie w autorytarnych

,,Nie istnieje coś takiego jak centryzm, bo nie można trochę być w ciąży a trochę nie być''
Dlatego kuce nie mają problemów żeby nazywać Bosaka gospodarczym centrystą.

,,Hitler jest lepszy od obecnie rządzących, bo pozwalał Polakom na [tutaj
Polska stała w miejscu i jedynie żebrała o jałmużnę w postaci unijnych dotacji za które dawała dupy


@Kupamilosci: Dzięki tym dotacjom widziałem rozwój mojego regionu, widziałem kolejne inwestycje które dawały ludziom pracę, pamiętam wzrost wypłat i to że zbliżaliśmy się mocno do Europy. Dzięki temu nie jesteśmy tak biedni jak inne kraje bloku wschodniego i nie jesteśmy pod ruskimi wpływami jak na białorusi którą konfederaci doceniają za łatwość prowadzenia firmy ;)
WYSŁĄŁ TAJNIAKÓW ZEBY PODPALILI BUDKE PRZED AMBASADA ROSYSJKĄ PO TO BY SKOMPROMITOWAĆ ŚRODOWISKA ANTYSYSTEMOWE.


@Lomoijj: i nawet trzy lata śledztwa pisu nie przyniosły odpowiedzi kto podpalił tę budkę. Ciekawe czy inne podpalenia też policja zrobiła. Ciekawe czy to ostatnie podpalenie to też ich sprawka xD

Dzięki tym dotacjom widziałem rozwój mojego regionu, widziałem kolejne inwestycje które dawały ludziom pracę, pamiętam wzrost wypłat i to że zbliżaliśmy się mocno do Europy. Dzięki temu nie jesteśmy tak biedni jak inne kraje bloku wschodniego i nie jesteśmy pod ruskimi wpływami jak na białorusi którą konfederaci doceniają za łatwość prowadzenia firmy ;)


@aarahon: gościu roczny budżet polski to ponad 110mld euro a z tych mitycznych dotacji dostaliśmy 100mld ale to
wychodzi po 5mld, czyli kropla m morzu wydatków RP


@Kupamilosci: No nie bardzo tak wychodzi.

Z kolei jeśli chodzi o transfery od początku członkostwa Polski w UE (łączna kwota od 1 maja 2004 r.), to dostaliśmy z UE ponad 224 mld euro (224 446 904 670 euro), a w tym czasie nasz kraj wpłacił do unijnego budżetu niecałe 75 mld euro (74 572 869 982 euro). Saldo rozliczeń wyniosło niemal 150
  • 0
@Kopyto96 i to konfa ma być ta alternatywa? Taliban gorszy niż za PiS a i gospodarcze zmiany które postulują na tiktoku potem przyznają w wywiadach ze raczej nie uda się wprowadzić. Super alternatywa.