Wpis z mikrobloga

Ci z Was, którzy są ze mną od dłuższego czasu znają moją miłość do trytu.

Bo jeśli coś świeci samoczynnie bez żadnego zasilania i bez potrzeby naświetlania to z perspektywy człowieka wykolejonego pod względem dziwnych świecących rzeczy jedno pytanie: czego tu nie kochać?

Ta trudna miłość była już wcześniej wystawiana na próby gdy moi dostawcy musieli zmieniać umowy przez brexit a później tak naprawdę zamykać firmy albo kompletnie je zmieniać.
Szukanie konkretnego, sprawdzonego dostawcy który nie wyrucha Cię po drodze albo nie wyśle fiolek które nie są trytem tylko luminescencyjną podróbą trwało lekko ponad 2 lata.
Byłoby szybciej gdyby w międzyczasie nie wydażało się życie wraz ze swoimi wzlotami i upadkami.

Oczywiście przy testowaniu nowego dostawcy jedna z moich najcenniejszych paczek ginie, odnajduje się, by później znowu zginąć i finalnie trafić jednak do agencji celnej gdzie celnik pyta wprost:

"Czy Pan jest producentem broni?"

No ale nie przeszło mi - TRYT od początku mojej działalności był moim celem i nadal jest choć czasem o tym zapominałem w swojej rękodzielniczej wycieczce.
Chyba pora żeby się rozkręcic choć trudności jest sporo nie będę ukrywać.

Witajcie ponownie na #rozkminkrzaka po przerwie :) tradycyjnie zapraszam do obserwowania/czarnolistowania "wykopowego rękodzielnika od tej świecącej biżuterii"

#rozkminkrzaka #rekodzielo #tryt
Pobierz
źródło: 333181927_1185163372201340_4925001033341004334_n.webp
  • 38
@dondussy: Nie nie nie, myślę że [3H]Dopamine to raczej związek który się wykorzystuje w badaniach do określenia przepływu dopaminy w mózgu.

Ogólnie tryt jest wykorzystywany w medycynie właśnie do oznaczania, więc raczej szedłbym w tym kierunku.

Ale jeśli można kupić czystą #!$%@?ą dopaminkę, to ja poproszę :DD
@Xianth2: Można bo byłem :D

Raz klient się pytał, czy moje trytowe pociski będą dźwięczyć na bramkach na lotnisku ale chodzenie z nawet zużytymi łuskami po lotnisku to dla mnie jednak przegięcie i niepotrzebne ryzyko - nikt nic nie zrobi z tym, ale jednak prawdopodobienstwo kontroli wzrasta.

Na lotnisku miałem swojego trytowca przy kluczykach i nikt nic nie powiedział - ot zwykły brelok który na skanerze wyglądał po prostu jak... No
@ladzik: Ło Mireczku! Wykopowo zniknęły mi praktycznie wszystkie wiadomości z przeszłości a byłem bardzo ciekawy jak tam się sprawuje zegar i czy nadal wszystko widać tak jak było w założeniu :)