Wpis z mikrobloga

Mirki,
Ponieważ mam mtb ale chciałbym spróbować niedrogo szosy szukam używki - znalazłem namiar na używaną szosę dokładnie ten model z tego roku https://katalog.bikeworld.pl/2014/web/produkt/rowery/szosowe/scott/32329/contessa_speedster_15 za cene ok 1600 zł.
Czy to jest opłacalny deal za rower na tej grupie zakładając że jest w dobrym stanie?
I druga sprawa, wystawia niby chłop, ale rower na bikeworld.pl opisany jako dla kobiet - rozmiar ramy S - ja mirek przegryw 169 cm wzrostu więc wzrostowo pasuje, ale czy to że to jest rower dla kobiet różni się jeszcze jakoś geometrią i to go wyklucza? w sumie to jedyna maszyna ok 1500 z używanych na tej grupie jaką znalazłem w okolicy.
#szosa #rower
  • 6
@water-watera: o ile jest w dobrym stanie to na pierwszą szoskę będzie spoko. Szkoda tylko, że ma tripla z przodu. Wydaje mi się, że damskie nie różniły się od "zwykłych" speedsterów, ale możesz jeszcze luknąć na geo.
@water-watera: tak za tą cenę jest bardzo ok. To że ma 3 blaty z przodu to się nie przejmuj, nikt nie widzi a lepiej się jeździ :] w światku kolarskim prawdziwe szosy muszą mieć od dwóch do dwóch blatów z przodu inaczej uważane są za turystyki :]
Targuj 150 zł zniżki na serwis piast i brać -> jeździć =]