Wpis z mikrobloga

@Nerlo_ajcats: XD. Jakbym ostatnio pol roku w Chinach nie spedzil to moze te Twoje bzdury by mnie bawily mniej. Nie kompromituj sie.

Oni tylko kopiuja i nieudolnie kradna. Bez pomocy z zewnatrz moga doleciec na ciemna strone dupy.
@Nerlo_ajcats: Ale zrozum... To nie jest "Chinskie." Partia te sukcesy kupila za tania prace obywateli. Teraz nawet ja podczas lockdownow musialem tam poleciec. Rozumiesz? Niemcy wyslali takiego debila-polaczka jak ja na pol roku tam. (Jakbys wiedzial jak trudno bylo sie tam dostac. A jeszcze trudniej wydo stac. Z zamknietych miast i stref.

Tyle zachodu musialy i pieniedzy poswiecic Chiny zeby zalatac swoje "zaawansowanie techniczne" takim "laikiem" jak ja. Personel niskiego/sredniego stopnia
@Nerlo_ajcats: Ja #!$%@? to jak porownac shotgun do wielkokalibrowego karabinu snajperskiego.

To i to narzedzie.

Zawsze robisz kurtyzane z logiki i porownujesz ciezarowke do piachu ze scigaczem ratownictwa medycznego #!$%@? z nerka w lodzie?

Wiesz jaka jest #!$%@? zasadnicza roznica?

Himarsem na 70 km trafisz w okno lokomotywy ba stacji. Zginie obsluga i kilku cywili w najgorszym razie.

A salwa z grada #!$%@? stacje z cywilami. Budy z targowiskami parking i
@Nerlo_ajcats: To sa #!$%@? archaiczne rozwiazania. Chiny nie zrobily nic jeszcze co samodzielnie uczynilo ZSRR kiedy Ciebie jeszcze na swiecie nie bylo. W dziedzinie tego calego kosmosu.

Ojciec szanownego XI do pelnoletnosci pewnie boso lub lapciach z lyka chodzil kiedy radzieckie Lunochody byly juz przestarzale i sondy na Wenus #!$%@?.

A przypominam Ci ze ZSRR wtopil ten wyscig technologicznie ale utrzymal sie moralnie. Bawet oni do dzisiaj by dowozili to z
@Nerlo_ajcats: Czlowieku to badanie "ciemnej" strony ma wymiar treningowo, szkeniowo, naukowy i rozwojowy. To nie jest "Made in China".
Moze "Made in world" A na powaznie to raczej "Made in jego technologiczna strona".

Wiesz co mowia o Chinach? Znasz ten dogmat ze oni planuja zawsze daleko do przodu? I ze to ich przewaga?

To zawsze jest ich wada. Poniewaz to oznacza bezwladnosc systemu gorsza nawet niz obecna w Rassiji.

Oni zawsze
@Nerlo_ajcats: Zeby do konca dac Ci inny punkt widzenia: Kiedy Chiny celowaly w #!$%@? najwiekszy i najblizszy im ksiezyc. Tylko po to zeby Ci nie powiedziec ze po "Jasnej" stronie tez sa "wiecznie ciemne miejsca." Wiec jakby... Sam widzisz.

To Europa z Nasa jebla w tym czasie w kamyk o wielkosci 170 METROW! Sonda prototypem #!$%@? systemu: "Obrony planetarnej".
(Misja Dart)

Oni ucza sie pisac od pieciu tysiecy lat.
Ale My