Wpis z mikrobloga

@Stopy_Mariusza: Trafiłeś na wymagającą królewnę, ale to nie oznacza, że wszystkie dziewczyny takie są. Ja swoją żonę poznałem przez internet, w czasach, kiedy na fejsbuku istniało coś takiego jak zaczepka. Właśnie w ten sposób się poznaliśmy. Natomiast te kilka lat temu także były toksyki jak ta ze skrinów. Wśród tony szamba można znależć tę jedyną, ale nikt nie mówi, że będzie łatwo. Co jednak trzeba przyznać, wraz z rozwojem internetu i
@girlsjustwannahavefun

Czy to oznacza, ze nasi bracia naoglądali się modelek z instagrama i only fansa? :> jak stanie obok ciebie zwykła lekko gruba loszka a ładna szczupła loszka to która wybierzesz żeby poznać? :D


To baba wybiera kogo chce poznać, to po pierwsze Zwykły chłop nie ma takich wyborów, ale pewnie ty nie dopuszczasz do siebie ze ktoś może nie być czadem.
Bracia się naoglądali, a każda nawet największa potwora ma branie.
Wśród tony szamba można znależć tę jedyną


@Staryan0na: sam sobie przeczysz. To zdanie to oksymoron. Kobiety to nie jest zasób nieograniczony. Jeśli na tonę "szamba" przypada jedna normalna, to dla ilu facetów starczy tych normalnych?
przypada jedna normalna, to dla ilu facetów starczy tych normalnych?


@siepan: Dla małej liczby. Dlatego większość chłopów wejdzie w związki z rozsądku z przechodzonymi dziewczynami.
Podają że w Polsce 4 miliony singielek. Z tego połowa to samotne matki. Z 2 milionów należy odjąć wszelakie palące, pijące, ćpające, brudnopisy, brwi malowane markerem, glonojady, otyłe, uszkodzone genetycznie, i co ile wtedy zostanie milion? 500 tysięcy? 200 tysięcy?
A nie można zapominać o wszystkich
@Ulfric_Stormcloak Tyle to i ja mogę zrobić. To ty masz wytłumaczyć co to są zakola, skoro uważasz że większość je ma. Gdyby to była wiekszość, to w mniejszym stopniu była by to wada niż teraz, która to wada cię dyskwalifikuje na starcie.
To ty masz wytłumaczy


@SPACE_MARINE: Nic nie muszę :p To wykop.pl, a nie serwis informacyjny dla profesorów nauk ścisłych :p Luźna dyskusja nie wymaga wysyłania linków do badan, artykułów i nazwisk naukowców, bo jakby tak było, to nikt nigdzie nie prowadziłby żadnej dyskusji.

Zejdz na ziemie :p