Wpis z mikrobloga

Rowerowe Mirki, co można z tym fantem zrobić? Od dwóch lat mam ten rower z fabryczną przerzutką microshift M665. Widzę, że szykuje mi się już czwarta wymiana linki od przerzutki, bo ta się przeciera o ten element z którego "wychodzi". On jest chyba pod złym kątem, gaddamit.

#rower #rockrider
dlycs - Rowerowe Mirki, co można z tym fantem zrobić? Od dwóch lat mam ten rower z fa...

źródło: IMG_20230411_102639

Pobierz
  • 4
@dlycs: Może się mylę, nie znam tego modelu przerzutki, ale jakoś strasznie przekoszona ta linka sie wydaje - nie powinna być po drugiej stronie tej śruby (pod tą wypustką) i wtedy by może tak nie ocierała o krawędź tego otworu skąd wychodzi?

Nie masz oprócz tego problemu z regulacja? wszystkie tylne przerzutki wchodzą gładko / nie przeskakują?
@DocEmmettBrown: przerzuta chodzi jak ta lala, idealnie. Dlatego mnie to wnerwia bo przy wymianie linki znowu będę musiał ją regulować.
Tej linki się nie da "wpuścić" inaczej pod mocującą śrubę bo tam jest wyżłobienie w tym czarnym "ramieniu". Ten element, który jest pod śrubą, też da się zamontować tylko w jeden sposób :\
dlycs - @DocEmmettBrown: przerzuta chodzi jak ta lala, idealnie. Dlatego mnie to wner...

źródło: IMG_20230415_173617

Pobierz