Wpis z mikrobloga

Niee, to się nie dzieje XDDD Chłop buduje swój wizerunek jako "fajnego gościa", który jest miły, pomocny i empatyczny, a potem wykorzystuje w kampanii zdjęcie z grafik która przykrywa jego ręce.

Dlaczego? Bo chłop tak szanuje drugiego człowieka, że założył rękawiczki, jakby przypadkowo biedoty miał dotknąć xDD Szczyt hipokryzji i obłudy.

#bekazpodludzi #holownia #wykop #polakicebulaki #polska #niebieskiepaski #rozowepaski #bieda #bekazlewactwa #heheszki #polakibiedakicebulaki #polityka
Kopyto96 - Niee, to się nie dzieje XDDD Chłop buduje swój wizerunek jako "fajnego goś...

źródło: holowniaiksde

Pobierz
  • 38
  • 22
@cybulion: Chłopie, on im podawał rękę w tych rękawiczkach. Gdyby podawał jedzenie czystym, schludnym ludziom, którzy przyjechali suvami, to by ich nawet nie założył.

Jaki Matecki, sram na Mateckiego, zachowaj te swoje urojenia dla siebie xD Poza tym co ma Matecki do Hołowni to nie wiem, skoro Hołownia to skończy pod progiem i jego elektorat to głównie takie dzbany jak ty.
@Vaclav: pokaz mi fragment ze mowie ze bede glosowal na holownie? XD nie mam najmniejszego zamiaru, poprostu brzydzi mnie to co oplacana pisowska menda odczynia klamiac prosto w oczy. Takie sa wymagania ze wydajac jedzenie masz miec rekawiczki i koniec tematu a wymyslanie ze zalozyl je do witania sie to jest urwa... Brak slow.
@petarda dlatego przestalem sie udzielac. Moderacja propisowska wspiera takie klamstwa. Wstyd.
@Kopyto96 brawo, spojrz w lustro i
@cybulion: W ogóle co ty gościu #!$%@? o tym wydawaniu jedzenia skoro sytuacja wyglądała tak że podszedł do osób ze zdjęcia i przywitał się z nimi uściskiem dłoni w założonych rękawiczkach więc skoro tak już gadasz o tych mitycznych wymaganiach sanitarnych co do wydawania jedzenia to może powiesz mi czy ściskanie rąk ludzi rękawiczkami których używasz do wydawania jedzenia nie zaprzecza celowi w jakim je założyłeś. Czyli mamy tak, niezachowanie higieny
@Kopyto96 sprawa z rękawiczkami to mało znacząca bzdura kto się tym emocjonuje? XD Chyba pudelek. Problemem Hołowni jest to że jest po prostu sztucznie wykreowanym politykiem, do tego miałkim.