Wpis z mikrobloga

Niee, to się nie dzieje XDDD Chłop buduje swój wizerunek jako "fajnego gościa", który jest miły, pomocny i empatyczny, a potem wykorzystuje w kampanii zdjęcie z grafik która przykrywa jego ręce.

Dlaczego? Bo chłop tak szanuje drugiego człowieka, że założył rękawiczki, jakby przypadkowo biedoty miał dotknąć xDD Szczyt hipokryzji i obłudy.

#bekazpodludzi #holownia #wykop #polakicebulaki #polska #niebieskiepaski #rozowepaski #bieda #bekazlewactwa #heheszki #polakibiedakicebulaki #polityka
Pobierz Kopyto96 - Niee, to się nie dzieje XDDD Chłop buduje swój wizerunek jako "fajnego goś...
źródło: holowniaiksde
  • 38
@cybulion: ja bym na tego marnego aktorzynę mającego na celu zebranie popracia "empatycznego" fajnopolactwa mógł pluć codziennie. Chłop działa na mnie jak płachta na byka.
@Dizel_AHTUNG przecież rękę im podał już po wydaniu jedzenia baranie

@cybulion ale jak to tak? nie zamierzasz głosować na Holownie a i tak cię brzydzi jak ktoś kłamie na jego temat? jak na niego nie głosujesz to sam powinieneś wymyślać o nim jakieś kłamstwa! ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Kopyto96: rozumiem "bul" jego materkingowców: fajna fota, ale te rękawiczki stwarzją dystans.

Z drugiej strony #!$%@?, pomagać pod publiczkę, a później tym grać. Pomagać to się powinno w ciszy, jeśli o pomoc chodzi.
Kumam, że kampania, ale #!$%@?.
@Kopyto96: jak ja lubię te wasze „przypadkowe pominięcia”.

Aaaa bo PO mówi ze za 6 tysięcy to pracuje złodziej lub idiota! Tak, jako espert wysokiego szczebla dla rzadu, za tyle albo kradniesz pod stołem albo nie masz skilla.

Aaa bo Sikorski mówi ze robimy łaskę Amerykanom. Tak, jak PiS dojdzie do władzy to będzie straszył zgniłym zachodem i uzależni nas militarnie i gospodarczo od USA za zerowe deklaracje.

Aaaa bo Petru