Wpis z mikrobloga

#auto #samochody #toyota
Hej! jakie są teraz fajne i nowe samochody osobowe do ok 200 tys.? Mamy Corolle (2021) i szukamy czegoś nowego, innego.
Mnie podoba się w sumie Camry, ale niepokojące jest wycofanie jej z rynku europejskiego. Chcę obejrzeć i przejechać się też Rav4. Ale obie te Toyoty (z fajniejszym wyposażeniem) trochę naciągają budżet.
Żonie się podoba volvo xc40, nieduży crossover. Ale mnie martwi spalanie - to jest podobno mild hybrid ze spalaniem ok 8 l. Corolla pali ok. 5,5 i fajnie przyspiesza na silniku elektrycznym (razem ma 180 KM).
  • 6
Chcę obejrzeć i przejechać się też Rav4


@tmkg: Sprawdź sobie czy infotainment ci odpowiada. Z tego co kojarzę mógł być trochę drewniany i powolny ale może był update.
@tmkg: no ale co Ty masz Corolle 2021 najbardziej pożądane auto aktualnie na rynku, na które czeka się latami po zamówieniu, które mało pali i dopiero co zaczęło Ci się zwracać w spalaniu i chcesz je zmieniać? Teraz? Kiedy jest 2023 i nawet jeszcze dwóch lat dobrze nie minęło i nic się nie najeździłeś, nawet się nie zwróciło i będziesz zmieniał? Na co Ci to jak jest inflacja taka potężna i
@rtp_diov: to ma być drugie auto( ͡° ͜ʖ ͡°) Niestety małżonka nie zgadza się na stworzenie mini-floty Corolli i druga nie wchodzi w grę.
Na razie testujemy Volvo XC40 i jest całkiem fajne. Auto jest wysokie i przyjemnie się prowadzi, a "system multimedialny" ( @Karbon315 ) jest znacznie lepszy niż w corolli. Jest szybszy, przejrzystszy, fajnie integruje się z mapami Google. Lepiej działa otwieranie bagażnika nogą.
@