Wpis z mikrobloga

Patrzę na główną, tzw "hity wykopu" na górze strony, a tam między innymi:

Zły trans
Jakiś imam gada, że araby złe
Netflix robi czarną Kleopatrę
Tata Kuby Wojewódzkiego (xD) to komuch
Filmik jak facet bije babę ale super
Czarna Kleopatra Netflixa po raz drugi

To nie Pikabu, to tylko świat według polskiej prawicy. Prawdziwe problemy tego świata.

Jeżeli chcecie o takich rzeczach słuchać codziennie, jeszcze bardziej i jeszcze więcej to głosujcie na prawicę. Będziecie mieli niekończącą się walkę. Waszą walkę.

#neuropa #bekazprawakow
  • 27
Jeżeli chcecie o takich rzeczach słuchać codziennie


@EvilToy: ja wiem, że w "waszym" świecie złego słowa o lewicowych działaniach nie będzie można mówić i już tęsknisz do cenzury na wykopie, chciałbyś gadać tylko o konfederacji (to sa problemy polskiej lewicy, że bosak nie pracowal w fabryce jak prawdziwy Polak), jak to neuropa ma w zwyczaju. Niestety, ale czasem nawet wy na tym portalu musicie usłyszeć o konsekwencjach dzialania takich jak wy,
  • 9
w "waszym" świecie złego słowa o lewicowych działaniach nie będzie można mówić


@11mac11: Lewaki są jednym z mocniejszych krytyków świata i samej lewicy, widać to chociażby po Twitterze. W samej lewicy praktycznie ciągle dochodzi do spięć, krytyki działania posłów, redefiniowania co jest lewicowe, a co nie.
Normalne demokratyczne podejście.

To żołnierzyki z prawicy zawsze stoją na baczność wobec działań prawicowych. Myślenie krytyczne praktycznie nie występuje w ich własnym obrębie.
Normalne autorytarne
Lewaki są jednym z mocniejszych krytyków świata i samej lewicy, widać to chociażby po Twitterze. W samej lewicy praktycznie ciągle dochodzi do spięć, krytyki działania posłów, redefiniowania co jest lewicowe, a co nie.

Normalne demokratyczne podejście.


To żołnierzyki z prawicy zawsze stoją na baczność wobec działań prawicowych. Myślenie krytyczne praktycznie nie występuje w ich własnym obrębie.

Normalne autorytarne podejście. ( ͡


@EvilToy: po pierwsze nie prawda, po drugie nie na temat,
a jak nie to zróbcie tak jak pisaliście przez lata na tym portalu: załóżcie swój wykop.


@11mac11: Na hejto też żeście od razu włazili z buciorami ze swoim syfem, więc nawet nie było sensu tam siedzieć i ludzie sobie odpuścili. Wy wszędzie za nami przyleziecie i tak.
@EvilToy: szczerze mówiąc to ja tam mam w uju tą dyskusję czy lewaki czy prawaki są bardziej spoko. Zawsze to się pojawiało bardziej lub mniej - wywalone na to. Za to dużym problemem zaczyna być dla mnie to że wykop dosłownie zamienia się w jakiś śmieszny prawicowy portalik z wysrywami na poziomie Marcina Roli czy Maxa Kolonko i nic więcej.

EDIT: coś czuję że zaraz się odezwie jakiś fan Kolonki lub