Wpis z mikrobloga

@Nupharizar: Super strona, bardzo szybko działa, nie ma nawalonej ściany tekstu, krótko i zwięźle, zdjęcia kotków. Białek mogłyby się od nich uczyć jak zrobić stronę, która nie otwiera się na telefonie 2 minuty.
  • Odpowiedz
Szczerze żadne zdziwko. Biura rachunkowe, które już maja w miarę duży staż na rynku mają w dupie jakiś tam design. Stali klienci i poczta pantoflowa robi największa robotę (w sumie też renoma na rynku lokalnym)
  • Odpowiedz
Natomiast jeśli uważasz, że stosowanie responsywności jest wadą (bo chyba tak to należy interpretować), to jest to dla mnie niezrozumiałe.


@Veni: ale ta strona jest responsywna, zajebiscie dziala na mobile, pięknie się skaluje. Ludzie strasznie czesto zapominaja ze podstawowy HTML jest z automatu pieknie responsywny
  • Odpowiedz
do tego wygląda jak robiona samodzielnie albo z poradnika


@Catmmando: za kilka-kilkanaście dolarów możesz kupić szablon ładnej dizanjerskiej strony i z wiedzą z tutoriala aby lekko ją zmodyfikować pod siebie mieć nowoczesną stronkę.
  • Odpowiedz
@Nupharizar: podobną jakościowo stronę ma moje biuro księgowe (tak, są też obrazki z duupyy), jej prostota, ograniczona treść (a nie nasrane wycinkami z ustaw czy branżowym #!$%@? byle wypełnić, bo CONTENT IS A KING) i taka prywatność zaważyła na tym, że zadzwoniłam - po drugiej stronie mega kompetentna i konkretna osoba, w ten sam dzień byłam u nich i podpisałam umowę. Tutaj też bym zadzwoniła xD

@memento_mori

Moje przemyślenia po odwiedzeniu tej strony? Firmę prowadzi pogodna osoba, z poczuciem humoru, skupiająca się na treści (tym co ma być zrobione, konkrecie), a nie na owijaniu w bawełnę. Skorzystałbym z
  • Odpowiedz
@Nupharizar: o #!$%@? złoty. Tęsknię za taką prostota. Klikasz i od razu masz treść. Ja moim gownotelefonie gownowypok wczytuje się 30 sekund. Ta stronka niemal od razu. A do tego jest bardzo treściwa.
  • Odpowiedz