Wpis z mikrobloga

@Nupharizar zajebista strona, lepsza niż te nowoczesne strony gdzie po wejściu widać tylko wielki obrazek i trzeba przewijać pół godziny żeby zobaczyć pojedyncze zdania i więcej obrazków na każdym kroku
  • Odpowiedz
@Nupharizar: Miałem bojktować wykop, ale trudno. Ta strona jest zajebista:

- szybko się wczytuje
- nie ma pierdyliarda powiadomien
- potrzebne informacje znajduję w sekundę
- jest osobista, nieszablonowa, zapada
  • Odpowiedz
@Nupharizar: Milion razy lepsze strona niż jakieś dziadostwo od pana ymformatyka co każda strona wygląda tak samo.
Ta jest zwięzła i konkretna a w dodatku są kotki. Zielony trochę razi w oczy ale przykuwa uwagę.
No i chyba to sam ktoś robił więc tym bardziej props.
  • Odpowiedz
Ale jest wydajna w 100% ( ͡ ͜ʖ ͡) Napisze tej Pani mejla i zaproponuje jej zrobienie za darmo coś na darmowych szablonach, bo aż mnie skręca jak widzę coś takiego. Obawiam się, że nie zdaje sobie nawet sprawy z tego ilu klientów może tracić przez taką ofertę.


@kolonoskopowirus: Ale zostaw galerię z kotkami. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
<meta name="author" content="Mirosław Lewandowski">
Mąż? Syn? Tu zdecydowanie chodzi o jakiś sentyment ;)
  • Odpowiedz
@Nupharizar: ja to szanuję, ładuje się w ułamku sekundy, nie potrzebuje gigabajtów ramu i mocnego CPU, wygląda przejrzyście i działa na każdej maszynie. Tęsknie za takim internetem.
  • Odpowiedz
Nowy wykop też wygląda nowocześnie i użytkowników nie przybyło a wręcz uciekli. To jest znak czasów wszystko ma być ładne - strony, ludzie. Dlatego dzisiaj strony są ładne ale nie funkcjonalne. A np aktorzy są piękni ale za to słabo grają.
Nie liczy się funkcjonalność i talent ale wygląd.
  • Odpowiedz
@Nupharizar: Lepsza, szybsza i bardziej funkcjonalna niż każda jedna nowoczesna strona internetowa z tysiącem trackerów, chatbotów, okienek proszących o zezwolenie na pierdloenie czy innych wodotryskowych gówien co zabierają 100GB RAMU i pół procesora na renderowanie fajansiarskiego infinit scrolla z cieniowaniem kursora tylko by na końcu wyświetlić adres firmy.
enten - @Nupharizar: Lepsza, szybsza i bardziej funkcjonalna niż każda jedna nowoczes...

źródło: consent_en

Pobierz
  • Odpowiedz