Wpis z mikrobloga

I tak największa beka z tego gościa. MKOL dodał 37 konkurencji z pływania, żeby USA nabijało medale a potem mówią, że to najlepszy sportowiec w historii xD Ciekawe jak jakiś koszykarz czy tenisista miałby z tym wygrać? By musieli dawać medal za każdy set i i tak nie wiem czy miałby tyle samo szans. Pływacy to najbardziej przereklamowani medaliści.

#paryz2024 #olimpiada
mackbig - I tak największa beka z tego gościa. MKOL dodał 37 konkurencji z pływania, ...

źródło: phelps-medals

Pobierz
  • 91
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mackbig to tak jakby wprowadzili: siatkówkę, siatkówkę w trzech, siatkówkę w dwóch, miks siatkarski, siatkówka ale tylko prawą ręką, siatkówka ale raz odbijasz lewą a raz prawą itd.
  • Odpowiedz
@mackbig: albo gdyby w bieganiu zrobili np. 25m, 50m, bieganie tyłem, bieganie na jednej nodze, bieganie z wyciągniętymi rękami do góry itp XD dlatego nigdy żadnego pływaka nie powinno nazywać się najlepszym w historii
  • Odpowiedz
  • 130
@mini_klaudia: Ale ja go zestawiam ze sportowcami z innych sportów a nie z pływakami. Lebron James mógłby przelecieć boisko koszykarskie 5 razy i zdobyć 1000 punktów a i tak nie będzie miał szans na więcej niż 1 medal. I pozniej ktos bedzie mowil ze Phelps jest lepszy bo zdobył 10 na jednych igrzyskach. W wielu sportach są dominatorzy ale mają szanse na tylko jeden medal.
  • Odpowiedz
@mackbig: albo gdyby w bieganiu zrobili np. 25m, 50m, bieganie tyłem, bieganie na jednej nodze, bieganie z wyciągniętymi rękami do góry itp XD dlatego nigdy żadnego pływaka nie powinno nazywać się najlepszym w historii


Tutaj to już dałeś chłopski rozum poziom olimpijski xD
  • Odpowiedz
@mackbig nie zmienia to faktu, że był w swojej dyscyplinie fenomenem tak jak Lebron czy Messi w swoich, po prostu nie da się porównywać kompletnie różnych sportów między sobą... a że są jakieś rankingi, to tak samo są na najlepszą piosenkę i większość osób się znimi nie zgadza
  • Odpowiedz
@mackbig: chłopcze, pływanie to SPORT a nie jakaś gra zespołowa. To tak jak masz bieg na 100, 1000 i 2500m i za wszystkie te dystanse dostajesz medale.
  • Odpowiedz
Lebron James mógłby przelecieć boisko koszykarskie 5 razy i zdobyć 1000 punktów


@mackbig: jezeli Lebron taki jest dobry w bieganiu po boisku to niech weźmie udział w jakimś sprincie i sztafecie i zdobędzie kilka dodatkowych medali - w czym problem?
  • Odpowiedz
  • 45
@TSR44: I dlaczego Usain Bolt nie ma 10 medali na jednych igrzyskach? Bo to praktycznie niemożliwe. Czyzby jednak te "dyscypliny" w pływaniu nie były tak rozne od siebie?
  • Odpowiedz
  • 25
@conamirko: On nie jest dobry w bieganiu tylko w grze w koszykówke. Za co przysługuje mu jeden medal (ewentualnie moglby grac 3vs3). Jak zrobią koszykówke 10 minutową, 20 minutową, koszykówke bez mozliwosci rzucania za 3, koszykowke tyłem to wtedy moze nabije wiecej.
  • Odpowiedz
  • 72
@TSR44: Gdyby to było wszystko tak różne od siebie jak mówisz to by nie wygrał. Dokładnie tak jak nikt nie wygrywa w biegach maratonu i sprintu. To fizycznie niemożliwe ze względu na budowe ciała. Tutaj mamy kilkanaście praktycznie takich samych dyscyplin niewiele różniących się od siebie.
  • Odpowiedz