Wpis z mikrobloga

mirki jak to u was jest z atmosferą w pracy?
ja lvl 21, praca w biurze z ludźmi ze średnią wieku +40.
z dnia na dzień, coraz bardziej zaczyna mi to przeszkadzać xd po prostu dziwnie się czuje, kiedy typowo nie ma żadnych tematów do rozmów, a ich chlebem powszednim jest gówniak, żonka żoneczka, i głupia teściowa!1! trochę mi brakuje takiego "młodego" teamu xd ()

#pracbaza #zalesie
  • 45
A tak to wracam z pracy do domu, i albo siłka albo spędzam resztę dnia przed kompem zupełnie samemu xd


@mokry-willie: Biegasz? To zapisz się do grupy biegowej. Siłka? To poświęć jeden dzień na jakieś zajęcia grupowe. Zapisz się na taniec? Nie chcesz tańczyć?

To można z innymi woluntariuszkami poczytać książki dzieciakom w szpitalach ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Mortimer_Gothic: jeżeli słyszysz techno na esce to znaczy, że nie wiesz co to techno i nazywasz tak każdą muzykę z syntezatorem. To trochę tak jakbyś nazywał metalem każdą muzykę z gitarą elektryczną ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@mokry-willie: U mnie w pracy jest przedział wiekowy od 20 do 60 lat ale z kazdym znajdzie się jakiś temat do rozmowy. z jednym o wiadomościach i polityce, z innym o sporcie, z trzecim o czymś innym + jakiś small talk o pierdołach typu co sie ostatnio kupiło, zepsuło, gdzie się było. Z żadną z tych osób nie byłbym w stanie gadać o wszystkim po kilka godzin ale kilka słów zamienić