Wpis z mikrobloga

Ciekawym minusem bycia wzrostakiem jest to, że prawie każdy twój sukces może być bardziej wynikiem twojej genetyki niż ciężkiej pracy.

Jesteś najwyższy w zespole i jako jedyny dostałeś podwyżkę? Możliwe, że twój wzrost o tym zadecydował.

Masz ładną dziewczynę, z którą masz super relację? Prawdopodobnie nie byłaby z tobą, gdybyś był o 10 lub 20 cm niższy.

Ludzie są dla ciebie generalnie mili. Myślisz, że to dzięki twoim umiejętnościom społecznym? Prawdopodobnie twój wzrost odgrywa tu zdecydowanie większą rolę.

Na szczęście większość wzrostaków jest bardzo naiwnych i nawet o tym nie myślą, bo uważają, że to wszystko zawdzięczają swojej wspaniałej osobowości.

#przegryw #blackpill #wzrost
  • 23
@Kotdog: to znaczy, że marnuje swój potencjał zazwyczaj
@forty4me dokładnie. Do wzrostakow zresztą często laski piszą pierwsze
@Ca_millo z reguły tak, ale wyjątki się zdarzają. Jak masz bardzo brzydką twarz to wzrost nie pomoże dużo. Dynamine wzrostaki zyskują dzięki pozytywnemu feedbackowi od ludzi. A co do penesa to jak masz dużego ale jesteś bardzo niski to być może masz szansę na seks z jakąś laska która chce spróbować takiego bydlaka, ale
@oskar_oskarewicz: Wzrost nic nie znaczy, mam 192cm ale zwykla paskudna morde, czasami jak menel wygladam jak sie np, nie ogole. I ludzie traktuja mnie zle, w sklepie kazdy mysli, ze cos kradne, ekspedientki mowia podniesionym tonem. Sukcesem jest miec dobra twarz, wzrost to tylko taki dodatek.
@oskar_oskarewicz: Polaczenie babyface + zmenelaly wyraz twarzy, czyli najgorsze polaczenie. Bo nie jestem ani meski, ani 'sweet'. Nawet babcia nie robi pozorow, tylko wali prosto z mostu i mowi, ze marnie wygladam. Twarz>wzrost tak to dziala.