Wpis z mikrobloga

#przegryw #tinder #zwiazki #p0lka #rozowepaski #samotnosc #niebieskiepaski #badoo #dziewczynybeztabu #faceci #internet #facebook #blackpill

Przez całe popołudnie i wieczór nie opuszczał mnie dobry humor. Ładna, wiosenna pogoda, jutro wolne i wyjazd do innego miasta na weekend. Po pracy wpadłem do galerii, kupiłem parę ciuchów, które mi się podobały, potem powrót do mieszkania, szybki prysznic, a potem zajęcia taneczne, które mi się podobały. Wracając z zajęć z koleżanką, spotkałem przypadkowo inną koleżankę, której nie widziałem od zeszłego lata. Szła na potańcówkę (to ja ją zaraziłem pasją do tańca). Zajrzałem na chwilkę na tę potańcówkę, obiecałem, że za tydzień wpadnę na dłużej. Do mieszkania wróciłem w świetnym humorze, jutro w końcu kolejna impreza taneczna, w sobotę także. Poza tym będzie możliwość spotkania się ze znajomymi i małym siostrzeńcem.

Jedząc wieczorny posiłek (ciężko to nazwać kolacją o tak później porze) wszedłem na Wykop. Poczytałem wpisy i dobry humor minął. Po lekturze wpisów uświadomiłem sobie, że jestem dla świata przegrywem, że nie ma szans, żeby założyć związek, już o rodzinie nie mówiąc. Wykluczone także żeby jakaś kobieta mnie pokochała, żebym jej się spodobał. Poza tym uświadomiliście mnie, że to nie ma sensu, abym w tym wieku (34 lata) zakładał rodzinę, bo wiele samotnych kobiet, na które mogę trafić, bywa okrutnych, cynicznych i nade wszystko wiele z nich jest niewiarygodnymi egoistkami, stąd prawdopodobieństwo trafienia na taką jest spore. Mogę po prostu źle na tym wyjść. Poza tym i tak żadnej się nie spodobam, bo one lecą tylko na bogatych przystojniaków z fajnymi furami, albo czarnoskórych, czy tam ogólnie obcokrajowców.

Taka sinusoida, od dobrego nastroju pełnego nadziei, bo upadek na duchu.

Chciałbym i piszę to bez sarkazmu, bez ironii, żeby to co piszecie tu o kobietach było nieprawdą, ale obawiam się, że jest w tym jakaś prawda. Trzeba się więc w tym świecie odnaleźć i naprawdę poważnie wziąć za oswojenie ze świadomością, że nie warto nawet szukać dziewczyny.
Kopytnik_1 - #przegryw #tinder #zwiazki #p0lka #rozowepaski #samotnosc #niebieskiepas...

źródło: Happy Sad

Pobierz
  • 21
@Kopytnik_1: Te tagi na wykopie istnieją tylko po to żeby zepsuć humor innym bo sami mają problemy psychiczne i są niewyżyci. Zasłonią się jakimś, że to ci niby wyrówna szanse czy inne pierdulety chociaż dalej pomimo "gorzkiej pigułki" siedzą w kołchozie i trzepią do najbardziej pobotoksowanych julek w internecie od ostatnich 10 lat XD