Wpis z mikrobloga

Czy trzeba Wam lepszych dowodów na to, że wykopki nie mają pojęcia na temat finansów, a co więcej należy robić dokładnie odwrotnie niż mówią?
Jeszcze przed chwilą wykop investments namawiało do kupowania dolarów. Złotówka to nic nie warty żeton. Polska bankrutuje, idziemy na dno. 6zł za dolara? 10 będzie i to do końca roku. Turcja. Grecja.

złoty mocny, #eur w relacji do #pln najtańsze od czerwca, a #usd od kwietnia 2022.

#eurpln 4,6330 zł (-2 gr)
#usdpln 4,2080 zł (-2,5 gr)
#gbppln 5,2620 zł (-2,2 gr)
#chfpln 4,7255 zł (+0,1 gr)

To samo się tyczy specjalistów od nieruchomości. Nieruchomości będą za 5zł za metr, a i to za dużo. Realna wartość to 3zł za metr czyli osiem centów amerykańskich.

Od dawna obserwuje ekonomię emocjonalną jaką tu niektórzy uprawiają. Wykresy pod tezę, nadzieje na czarne łabędzie, a właściwie szare bo oni już wiedzą.

Nie słuchajcie wykopków, nie słuchajcie emocji podczas kiedy rynki i giełdy żyją z takich ludzi.

#waluty #nbp #nieruchmosci #kredythipoteczny #wkpinvestments #ekonomia
  • 8
@kam1l: dupa mnie piecze bo nie mam kasy na dokupienie USD. Część oszczędności będę mieć w nim zawsze do samego końca Mojego lub dolara.
@kam1l: jeszcze BTC po 100k USD ( ͡° ͜ʖ ͡°) Oraz akcje Kernel i Agrounii ( ͡º ͜ʖ͡º) A i Netflix umiera, akcje to smiec ( ͡ ͜ʖ ͡)