Wpis z mikrobloga

@Dejwor: nie musisz mieć +2 jak masz wysoki roll z ele dmg.
5l bym odpuścił, ale CIebie stac na dobry łuk jak wydjaesz tyle na ringa
  • Odpowiedz
  • 0
nie musisz mieć +2 jak masz wysoki roll z ele dmg.

5l bym odpuścił, ale CIebie stac na dobry łuk jak wydjaesz tyle na ringa


@10129: :D
  • Odpowiedz
@Dejwor: jak już masz b--ń dobrą to on jest super i każdy(chyba) build go ma, ale to nie jest coś co sprawia, ze build działa. to wisienka na torcie xd

taki 6l ksoztuje 1.5div. to tyle co na tego ringa wydałeś pewnie, bo zgaduję, ze był droższy wczęśniej w ldzie niż teraz
10129 - @Dejwor: jak już masz b--ń dobrą to on jest super i każdy(chyba) build go ma,...

źródło: Screenshot 2023-04-13 143029

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 0
@10129: ten luk co podeslales jest dobry, bo to short bow wiec ma bazowo duzy as + bonus as i cold lightning duze i jeszcze accuracy
  • Odpowiedz
@Dejwor: nie twierdzę, zę koniecznie ten co wysłałem. tam jest wiele rzeczy do rozważenia:
czy są otwarte affixy aby coś wycrafcić (dot multi?)
jakie ma drzewko crucible i czy w ogóle ma. tam są nodeki z attack speedem, accuracy etc
czy ma flat ele dmg i ile. potencjalnie jaki typ, tu mozna używać lightning do shocków
<można też wywalić bastion i dać w all damage can shock, ale jak i tak ginisz to może lepiej
  • Odpowiedz
  • 0
@10129: ok ale i tak dzieki za dosc mocno istotną pomoc teraz wiem ze trzeba mocno attack speed dac, zwiększyłem w pobb attack rate do 1.70 i mi się dmg o 2mln zwiększył na max fuses
  • Odpowiedz
@Dejwor: pob ma mozliwość wygenerowania linku do trade gdzie bedą wagi który ma największy dps dla Twojego buildu swoją droga. nie wiem czy wiesz o tym

tam nieco trzeba mu pomóc już po wygenerowaniu to ecznie pokasowac bo w tym bildzie co masz policzy róniez fire dmg dodane jako bonus, a to Ci rpzez EE build rozwali ale można tego używac
  • Odpowiedz
  • 0
@10129: zajbista opcja ze pobb obliczy ktory item bedzie najlepszy dla mnie, wedlug niego luk za 1div 1.72 as bedzie najlepszy ale mowiles ze lepiej wicej as niz dmg hmm
  • Odpowiedz
@Dejwor: to nie bierze pod uwagę attack speeda, to zdaje się tutaj liczy obrażenia dla samego ignite z wybuchu bez brania pod uwage ile strzał dasz rade przyczepic. strzały ma na sztywno ustawione tutaj na 18

to musisz sobie sam ogarnąć ile potrzebujesz na łuku. też często się attack speed na sprzęcie ma czego Ty jeszcze nie masz a będziesz miał w przyszłosći

też attack speed ma limit, po pewnym
  • Odpowiedz
na rękawicach nie masz attack speeda
na kołczanie nie masz
na ringach nie masz
enchantu nie masz z 15% attack speed

takiego miałem w poprzedniej lidze. nie było mnie stać na lepszy. w sumie krótko grałem w lidze tamtej. za stary chyba jestem, nudzi mnie to. dawniej się potrafiło pograć 8-10h jednego dnia w poe, teraz mam dość po 2-3 godzinach (
10129 - na rękawicach nie masz attack speeda
na kołczanie nie masz
na ringach nie mas...

źródło: Screenshot 2023-04-13 162334

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 0
pob ma mozliwość wygenerowania linku do trade gdzie bedą wagi który ma największy dps dla Twojego buildu swoją droga. nie wiem czy wiesz o tym


@10129: u mnie to nie działa "error while fetching league list JSON" ;/
  • Odpowiedz