Wpis z mikrobloga

@Dejwor: nie patrz na EHP. pewnie phys albo chaos Cię zabija
nie chybia Ci balista jak masz dwie strzały? bo ona chyba strzelała na boki wtedy jak się miało parzystą ilość strzał i chybiała pojedyncze cele często
  • Odpowiedz
@Dejwor chaos max hit 3k to byle pewnie byle poison cię zdmuchnie z planszy. Ten physical to też tragedia. Ogólnie odpowiedź masz na własnym screenie
  • Odpowiedz
@Dejwor: to się przypatrz na jakimś bosie, bo dawniej to strzelało w V zamiast \I/ jak miałeś parzysta ilosć pocisków i nie trafiało

1.5AS na łuku to za mało pod ten build dodatkowo. zaryzykowałbym stwierdzenie, ze szybszy łuk nawet kosztem +gem level, zwłaszcza na ele która dowolny flat dmg zamienia na obrażenia do ignite może dać większy dps
https://www.reddit.com/r/PathOfExileBuilds/comments/sg9drc/explosive_arrow_attack_speed_breakpoints_explained/
  • Odpowiedz
  • 0
@10129: wlasnie na max rolu gosc ma 2.01as a ja 1.40 ale to przez to ze mam wolnijeszy luk i nie mam attack speeda na itemach ;/
  • Odpowiedz
na czym ten reddit polega?

nie rozumiem pytania. a na czym wykop polega? bo reddit to strona jak wykop

ol rzeczywiscie sprawdzilem łuk który jest taki sam lecz ma więcej attack speed i znacznie więcej bije od mojego

ale on nie jest taki sam. ona ma dodane obrażenia jako cold i lightning a to podpala jak grasz ele -> to jest jak gem level

i wydaje mi się, zę źle sprawdziłeś

@
  • Odpowiedz
  • 0
nie rozumiem pytania. a na czym wykop polega? bo reddit to strona jak wykop


@Dejwor: chodziło mi na czym polega ten post na reddicie co im wyslales bo ja nie jestem geniuszem angielskiego
  • Odpowiedz
  • 0
ale on nie jest taki sam. ona ma dodane obrażenia jako cold i lightning a to podpala jak grasz ele -> to jest jak gem level


@10129: wiadomo, ale nadal 20k dmg za free dają zaledwie troszeczke dmg w psotaci cold i lgihtning i znacznie zwiekszenie attack speed w sumie ciekawe ze bardziej ea balliscie attack speed niz dmg
  • Odpowiedz
chodziło mi na czym polega ten post na reddicie co im wyslales bo ja nie jestem geniuszem angielskiego


@Dejwor: zobacz jak EA działa. za każdym razem jak teog samego mobka trafiasz dodajesz jeden stack, maks 20.
i one potem wybuchają wszystkie co masz po czasie.

dodatkowo każdy stack to to mnożnik obrażeń 1.03 dla ignite

strzały same wybuchną po czasie, po jakim zależy od talentów. ale masz tam dla 1 sekundy,
  • Odpowiedz
@Dejwor: Ty w pobie masz 1.15s czas do wybuchu
6 totemów

wiec w tym wylcizeniu, mniej optymistycznej wersji mussiz mieć 2.64 atakó na sekundę aby mieć dps maksymalny.
no to masz 1.5 licząc z frenzy aktualnie
widzisz problem?
  • Odpowiedz
  • 0
@10129: czyli bede musial pojsc na zakupy łukowe, poświecenie jakiegoś gema na rzecz 5l ale duży attack speed ma sens? czy lepiej zebrac wiecej na +2 6l z dobry attack speedem?
  • Odpowiedz