Wpis z mikrobloga

Powiedzcie mi wykopki, po co wy tkwicie w związkach, w których:
- musicie się prosić o seks, albo seks dostajecie od święta, a nie wtedy kiedy macie ochotę
- kobiety was nie szanują, wasze zdanie ma mniejszą wagę niż waszych kobiet
- kobiety przy was potrafią spropsować innego faceta (np. skomentować jaki ten aktor przystojny, albo ten piłkarz)
- kobiety, które utrzymają stały kontakt z "kolegami z pracy", wysyłają sobie wiadomości, śmieszne obrazki na messengerze, jakieś buziaczki itd.
- kobiety publicznie (i nie tylko) dają wam do zrozumienia, że to one są górą w tym związku i to wy się musicie jednostronnie o nie starać
- wyjeżdżają sobie bez was z koleżaneczkami na imprezy czy na jakieś tripy

Po co? Ile ja się takich par muszę naoglądać jeszcze wokół? ILE?!

#zwiazki #milosc #blackpill #przegryw #przegrywpo30 #logikaniebieskichpaskow #niebieskiepaski #kiciochpyta
s.....u - Powiedzcie mi wykopki, po co wy tkwicie w związkach, w których:
- musicie s...

źródło: polka

Pobierz
  • 43
@maitresse: ciekawe ile macie lat i jakie znacie historie mężów żon po 40 z libido na poziomie 0 ? :)
@asiaczk: pracuje z różowymi 20 lat ponad - już ja tam znam kobiety nie z wykopu - nie martw się - najlepsze są singielki po 30 z wymaganiami z kosmosu, które nie patrzą na to przez pryzmat siebie i co mogą zaoferować. Biologi nie oszukasz ale nie generalizuje - po
@Nithak: A miej sobie siemiężne poczucie humoru :P Tylko dla ciebie to może być w dużej mierze ironia, a dla 90% wykopków to są 'fakty z dupy' ew. poparte wpisami z dyskusji grażyn na kafeterii czy fb.
Jaki wniosek jest do takich 30 latek z wymaganiami z kosmosu - omijać takie i tyle. Ja znam dużo facetów po 30tce którzy są po prostu nudni, zero energii, najlepiej ponarzekać, pozamulać, zjeść pizzę
@sikalafou: to proste, trzeba umieć stawiać granicę i na takie sytuacje reagować natychmiastowo. Jak mój różowy klepnął po plecach kolege z pracy, to od razu był kontrolny #!$%@?. Mi różowy nie jest potrzebny do szczęścia, ale skoro jest to niech sobie jest. Niektórzy faceci sami ustawiają się w pozycji petenta, pchają pod pantofel i jeszcze uszami klaskają ze szczęścia.
Niektórzy faceci sami ustawiają się w pozycji petenta, pchają pod pantofel i jeszcze uszami klaskają ze szczęścia.


@Mac84: nie nazywałbym takich "facetami". To jacyś podludzie, brakujące ogniwo. Ty się prawidłowo zachowałeś. Ja zaraz na początku znajomości wyznaczam granicę i nie wyobrażam sobie inaczej.
Jakby moja kobieta powiedziała o aktorze, że jest przystojny, albo nie wiem cmoknęła się z "przyjacielem" w policzek na przywitanie to by miała lepszą suszarkę niż suszarka Fergusona
@asiaczk: @itsoverforme32445 nie idźmy w skrajności, być może pierwszy post nie precyzuje, ale chodzi mi o sytuacje, gdy seks jest raz na miesiąc np. i jest notoryczne odmawianie i unikanie bliskości, a nie, że się kochają regularnie po kilka razy w tygodniu i Panna odmówi ze 2 razy z rzędu, bo nie wiem, ma bolesne miesiączki, jest przemęczona po pracy, cokolwiek. Partnerka to nie prywatna prostytutka, to oczywiste i nie mówimy
@sikalafou akurat odmawianie seksu czy wyjazdy z koleżankami to chyba nie jest jakieś mega przewinienie... ale tak, związek kończy się, kiedy nie masz szacunku do drugiej osoby. Razi mnie strasznie, kiedy kobiety z mojego otoczenia napierniczaja na tych swoich chłopów (byłych lub obecnych) I jeżdżą po nich do wszystkich wokół.
musicie się prosić o seks, albo seks dostajecie od święta, a nie wtedy kiedy macie ochotę

- kobiety was nie szanują, wasze zdanie ma mniejszą wagę niż waszych kobiet

- kobiety przy was potrafią spropsować innego faceta (np. skomentować jaki ten aktor przystojny, albo ten piłkarz)

- kobiety, które utrzymają stały kontakt z "kolegami z pracy", wysyłają sobie wiadomości, śmieszne obrazki na messengerze, jakieś buziaczki itd.

- kobiety publicznie (i nie tylko)
@Nithak: no wiesz, Jennifer Aniston też jest spoko .. ale Jakby się nazywała nie Jennifer a Dżesika i nie Aniston ale Kowalska i nie pracowała i jeździła autem rodziców to już by nie była to prawda ? ( ͡° ͜ʖ ͡°) no prawda i co xD
@sikalafou: Nie rozumiem. Czemu nie można komentować urody aktorów? Ty też udajesz, że ładne aktorki nie istnieją? Fajny taki związek w którym szczerze nie można porozmawiać na wszystkie tematy...