Wpis z mikrobloga

#przegryw #tinder #zwiazki #p0lka #rozowepaski #samotnosc #niebieskiepaski #badoo #dziewczynybeztabu #faceci #internet #facebook #blackpill

Czytam sobie wpisy na tagu, który jest mi szczególnie bliski, a mianowicie na #przegryw i odnoszę wrażenie, że pisze tam wielu takich poczciwych, swojskich facetów, (czy jak kto woli w tym naszym slangu - chłopów, albo "chuopów") którym wcale nie są tam w głowie jakieś sexy, ruchańska niewiadomo jakie, albo laski 10/10. Dostrzegam w zamian częste pragnienie takiego zwykłego związku z dziewczyną, która będzie się podobała chłopakowi i co ważne, chłopak będzie podobał się jej. Z wielu wpisów, wbrew temu co może się wydawać "na zewnątrz" tagu, bije normalność. Problem w tym, że nie żyjemy w normalnych czasach, więc normalność często (oczywiście nie zawsze) odbierana jest jako nienormalność.
Kopytnik_1 - #przegryw #tinder #zwiazki #p0lka #rozowepaski #samotnosc #niebieskiepas...

źródło: Life

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
Takie jesteście wszyscy dobre, normalne chłopaki o niewygórowanych wymaganiach, a kobiety takie podłe - za to wiele z nich ma dość zabawne historie o "randkach" z wami. #!$%@? jakichś kocopołów niezwiązanych z rzeczywistością (typu konfederata), próby natychmiastowej kontroli, zazdrość przez swoje nawarstwione i nieleczone kompleksy, wylew emocji i obietnic przez desperacje. Tak, wiem, że to wasi rodzice, społeczeństwo, wszystko inne, ale moim osobistym zdaniem można szukać rozwiązań zamiast kolejnych wymówek i żalów.
  • Odpowiedz
Każdy ma swoją normalność wyniesioną z domu i podwórka. Obiektywna normalność to jest punkt wspólny dla społeczeństwa, gdzie ten punkt najczęściej wyznaczają media. W tych czasach media dla młodych ludzi to głównie społecznościówki. Albo się dostosujesz, albo giniesz. Normalność to nie jest to co 15 lat temu zastaliście na podwórku. Normalność ewoluuje. Jeśli nie idziesz z duchem czasu, twoje poglądy stoją w miejscu to giniesz. Kobiety szybciej się adaptują, bo są do
  • Odpowiedz
Cześć laska, jestem przegryw. Fajnie, że nie jesteś taka 10/10 bo takie mnie nie interesują. Pójdziemy na lody?

Prawdopodobieństwo sukcesu przegrywowe.

A tak poważnie to kobiety szukają takich mężczyzn którzy zapewnią im jak najlepsze warunki bytowe. Do tego musi być dla wybrańca laską 10/10. Niby okrutne, ale z twojego punktu widzenia fajnie jakbyś się postarał i był gościem z możliwościami dobrego bytowania (dla samego siebie, chociażby) i do tego miał laskę w
  • Odpowiedz
Nie wiem, ja tam mam problem że albo madka z bombelkiem, albo przyszła się wygadać i własciwie nic z tego nie wynika, albo w 45 sekundzie pyta ile zarabiasz, a skwitowana czy "umie dobrze oporządzić moje genitalia" jest wielce zbulwersowana. Taki świat i może związać się nie uda, ale na bezrybiu i rak ryba, póki jeszcze człowiekowi chce się próbować.
  • Odpowiedz