Wpis z mikrobloga

to ama z tym pisiorem to jest największa kur*a błazenada jaką widziałem na nowym wykopie:
Pytanie:

Dzień dobry. Jak się pan zapatruje na temat zatrudniania po spółkach skarbu państwa znajomych, członków rodzin posłów Prawa i

Sprawiedliwości? Czy pan i pańscy koledzy z rządu macie w ogóle refleksję, że przy takim nepotyzmie traci Rzeczpospolita, bo zamiast

w spółce skarbu państwa zatrudnić człowieka z kwalifikacjami zatrudnia się żonę posła? Dziękuję.

Odpowiedź:

myślę, że łatwo rzucać takie oskarżenia.


X K**WA DE

#bekazpisu #pis #wykop #ama
Rinter - to ama z tym pisiorem to jest największa kur*a błazenada jaką widziałem na n...

źródło: ama

Pobierz
  • 24
@Rinter: No w sumie to prawdę napisał. Łatwo rzucać takie oskarżenia, bo gdzie nie spojrzysz to w radzie, zarządzie czy dyrektorem jest jakiś pociotek czy inny pisowiec. Także jak długo nie trzeba szukać czy się trudzić przy tym, no to jest łatwo xD

P.S Zajrzałem na te AMA i ktoś tam pisał o jego żonce, że w PGE robi czy gdzieś xD No kurrrr**rrwa i śmie śmieć pisać "łatwo rzucać takie
@Rinter: Ja zadałem 7 pytań. 4 pytania dotyczące projektów PiS w tym sztandarowe projekty p. Morawieckiego : mieszkanie+, 500+, Izera, oraz o inflacje. Oraz 3 pytania ogólno-polityczne o LGBT, sprawę ujawnienia danych nieletniego ws pedofila z Szczecina i agitacji politycznej w kościołach.
Niesyty ale ww. pytania przerosły intelektualnie @jciesz bo nie uzyskałem odpowiedz. Widać jest łatwiej heheszkować o Albanii i oraz maskować swoja niekompetencje w MZ.
Z drugiej strony parząc na
@Ice_Glaze: z drugiej strony co ma Ci napisać w tej sprawie minister cyfryzacji? Co on ma wspólnego z prowadzeniem całej linii partyjnej? O opinię możesz zapytać i jakąś tam może udzielić, ale nie spodziewałbym się odpowiedzi jednoznacznych.
@theqkash: Nie wiem jaki masz poziom czytania ze zrozumieniem ale ta miernota z PiSu wypowiadała sie m. in. o pracy prokuratury (nie chodzi mi o sprawy maseczek i respiratorów tylko np: elektrowni Ostrołęka), finansowania tvp, zachwalał programy socjalne pis itd itd. Czy te odpowiedzi wchodzą kompetencje jego stanowiska?