Wpis z mikrobloga

Znany rosyjski pożyteczny troll @zenek-stefan1 usunął mój komentarz w swoim wpisie, więc tutaj:

Po pierwsze, rosyjski pożyteczny trollu:

- na Wołyniu zginęło 100 tys. Polaków, a nie 200 tysięcy, jak kłamiesz we wpisie

Po drugie, rosyjski pożyteczny trollu:

- Niemce wymordowały kilka milionów Polaków, oraz Żydów
- To było dawno
- Teraz Niemce są naszym największym partnerem gospodarczym
- Teraz Niemce są naszym sojusznikiem, w sojuszu militarnym NATO
- Hurr dur jak to moszliwe??! Powinniśmy zerwać stosunki dyplomatyczne ze Szwabami, oraz zerwać wszelkie kontakty dur!!1

#ukraina #niemcy #polska
  • 23
Nie wiemy ile zgineło bo Ukraina blokuje poszukiwania grobów. Ale na pewno więcej niż 100 tys.
Ja nie twierdzę że trzeba zrywać stosunki z kimkolwiek. Chyba nie zrozumiałeś sensu mojego wpisu xD A poza tym nie wiem po co dyskutuję z neuropkiem który jak to na neuropka przystało, rozpoczyna tutaj festiwal fikołków ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@zenek-stefan1:

https://www.google.com/search?q=ilu+polakow+zgine%C5%82o+na+wolyniu&oq=ilu+polakow+zgine%C5%82o+na+wolyniu&aqs=chrome..69i57j0i22i30.5976j0j7&sourceid=chrome&ie=UTF-8

Ale to ty rzucasz hasło, że to ktoś się zasłania hasłem: "to było dawno!" odnośnie Wołynia

rzeź Polaków i Żydów przez Niemców była w tym samym czasie co Wołyń - więc nienawidźmy dziś podłych Szkopów, bo wg ciebie tekst "to było dawno" nie jest uprawniony
@spere: "to było dawno" argument godny idioty xddd Poza tym, 100, 200k czy 1mln - nie robi to większej różnicy. To, co jest istotne to bestialski sposób, w jaki tego dokonali. O Niemieckich gwałtach czy nabijaniu dzieci na pal chyba nie słyszałeś zawszony lemingu? xd
. O Niemieckich gwałtach czy nabijaniu dzieci na pal chyba nie słyszałeś zawszony lemingu? xd


@sinls: czyli chcesz mi powiedzieć, zaśmierdziały zapchlony lemingu, że Niemcy nie mordowali Polaków i innych nacji na różne bestialskie sposoby?
Nie głodzili w obozach śmierci, aż do wyniszczenia całych nacji? A potem tych żywych chodzących trupów nie gazowali masowo w komorach gazowych, albo w ciężarówkach spalinami? Nie zarażali ich specjalnie śmiertelnymi zarazkami, jako eksperyment naukowy? Nie
czy te "Niemce" mają pomniki Adolfa Hitlera? Czy chełpią się symbolika nazistowska? Co to w ogóle za porównanie?


@przegryw_naczelny:

Spiskowcy to Obywatele Rzeszy. Nie uznają dzisiejszych Niemiec. Obywatele Rzeszy to skrajnie prawicowe środowisko osób, które nie uznaje istniejącego systemu politycznego Niemiec ani jego porządku prawnego. Ich zdaniem w kraju istnieje ciągłość historyczna po III Rzeszy. Jak sami piszą, Republikę Federalną Niemiec traktują jako „spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością". Wielu żyje w równoległym