Wpis z mikrobloga

@wojtas_mks: Gdybym miał się spotykać z którąś z nich, to wolałbym zostać samotny do końca życia. W sumie już to uskuteczniam. Najlepsze są jednak te, które dają sobie 11, chociaż mają ocenić siebie w skali 1-10. Ja wiem, że p0lki nie są zbyt inteligentne, ale przynajmniej mogą sprawiać pozory. Pamiętam, że jedna tłumaczyła to tak, że musi być pewna siebie i znać swoją wartość. #!$%@?, to nie jest pewność siebie, tylko
@Bover: Nigdzie nie napisałem, że mam szanse u kobiet, które mi się podobają. Jestem wręcz przekonany, że nie zamieniłyby ze mną ani jednego słowa, gdyby np. nie wymagała od nich tego praca. Jeżeli nie jestem wystarczająco obdarzony genetycznie, by otaczać się wśród atrakcyjnych kobiet, to wolę być sam, niż szukać na siłę szczęścia wśród brzydkich jednostek. Nie wyobrażam sobie związku z osobą, na której widok czuję obrzydzenie.
To działa w obie
Drażni mnie to, że przeciętne (lub nawet poniżej przeciętnej) samice mają wybujałe ego i oczekują mężczyzny z najwyższej półki, by dalej tkwić w ułudzie swojej atrakcyjności.


@TreatMyLamboLikeAFisherPrice: ale... dlaczego cię to tak drażni i tak bardzo zajmuje? Nie rozumiem, skoro i tak rzekomo nie jesteś nimi zainteresowany.
@wojtas_mks: pasut doskonale wie co robi, gdyby podchodził do faktycznie bardzo atrakcyjnych dziewczyn to nie byłoby takiego efektu.
A tak to ludzie bardzo chętnie to skomentują i nabija zasięgi. @TreatMyLamboLikeAFisherPrice odpowiedz sobie szczerze na pytanie czy byłbyś w stanie być w związku ze swoim looksmatchem. Bo nie jest to takie oczywiste, tylko sporo przegrywow nie przyzna, ze hipergamia dotyczy również ich.
Ale szanuje, ze postawiłeś sprawę jasno ze może i bys
@tekserew: to jest falszywa pewnosc siebie napedzana kompleksami. laski popadaja w dwie skrajnosci: albo 10/10 mowia ze sa brzydkie zeby tylko wyludzic jeszcze wiecej komplementow, albo przecietniaczki trabia na prawo i lewo ze sa 10/10, ''slaying'' bo wydaje im sie, ze jak beda to w kolko powtarzac to ludzie wokol rowniez zaczna w to wierzyc. Znam sporo takich lasek ktore staraja sie calemu swiatu udowodnic jakie sa wyjatkowe, bo w glebi