Wpis z mikrobloga

Dzień dobry

@micke @algus @AllGoesWrong @bolorollo @buczubuczu @Dziesion @Jurgen_Van_Beethoven @Sikorka2017 @Wejszlo? @wynalazek_one @mobutu2 @shitty_support @bolorollo @unizony_czlonek @slabehaslo @Hansim33 @wyinwidualizowany @nie_mowie_po_kociemu @piupiulaserem @TomTailor100 @pepek614

No i koniec laby. Dziś wracam do siebie. Zaopatrzę się w tyle jedzenia, ile dam radę unieść, bo z tą wypłatą, to nie wiadomo ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Miłego
Hej Totowcy,
Markery nowotworowe zrobione, czekam na wynik. Pewnie niewiele mi to podpowie jak i tak już wiem, że guz sobie rośnie w najlepsze. Boli mnie dzisiaj dosyć mocno, może się na jakąś kroplówkę załapie później ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Jutro ginekologo-onkologo, pojutrze neurologo i tak to się kręci.

Z plusów - najadłam się domowej galarety u rodziców i sernik też był i się klepię po pelniutkim brzuszku
@shitty_support: ważne że działacie ()

domowej galarety

brrrrrrrrr, kiedyś nieświadom rezultatu powiedziałem, że też chcę galaretę (spodziewałem się galaretki). Jakież było moje rozczarowanie, gdy dostałem galaretę... nie mogę nawet na to patrzeć xD

Zaopatrzę się w tyle jedzenia, ile dam radę unieść, bo z tą wypłatą, to nie wiadomo ( ͡° ʖ̯ ͡°)

@omi-omi: a ja się pochwalę -