Wpis z mikrobloga

Neuropki prześcigają się by tylko połączyć #konfederacja z pisem. Dwoją się i troją by kłamstwo zostało powtórzone tysiąc razy by stało się prawdą w oczach ludzi.

Konfederaci wielokrotnie odcinali się od takich plotek , oni z uporem maniaka i tak powtarzają swoje. A tym dalej tylko rośnie i rośnie w sondażach.

No cóż((oo))

#bekazlewactwa #polityka #4konserwy #neuropa
A.....n - Neuropki prześcigają się by tylko połączyć #konfederacja z pisem. Dwoją się...
  • 31
oni z uporem maniaka i tak powtarzają swoje. A tym dalej tylko rośnie i rośnie w sondażach.

@Aquamen: tylko że właśnie na słowach mentzena i jkm opierają się morki które tak twierdzą. Konfederacja gada populistyczne bzdury których nie zamierza realizować bo nie jest w stanie.

Konfederacja jest prorosyjska i nie chce pomocy dla Ukrainy to kolejne kłamstwo


@Aquamen i dlatego jkm przy tworzeniu partii pytał się ludzi czy poprą ruskich propagandystów,
@aarahon:

których nie zamierza realizować bo nie jest w stanie.


Uzasadnij dlaczego nie jest w stanie.

za dużo FAKTÓW


Póki co podałeś same słabe argumenty. To, że konfederacji nie uśmiecha się sojusz z Ukrainą to już prorosyjskość? Doszliśmy jako społeczeństwo do tego etapu, że jeśli tylko napiszesz coś przeciwko Ukrainie jak na przykład było że zbożem czy protestującymi kierowcami to jesteś onucą, ruskim, trollem z Kremla itd..

No nie prorosyjskość na
Uzasadnij dlaczego nie jest w stanie.


@Aquamen: aktualnie to mają za mało posłów by złożyć projekt ustawy a co dopiero ją przegłosować. Sami konfederaci liczą na maks 20% czyli będzie im brakowało jeszcze 31% żeby swoje ustawy przegłosować. Kup sobie kalkulator i przelicz jak nie wierzysz ;)

Póki co podałeś same słabe argumenty. To, że konfederacji nie uśmiecha się sojusz z Ukrainą to już prorosyjskość? Doszliśmy jako społeczeństwo do tego etapu,
@aarahon:

aktualnie


Słowo klucz, to jest długoterminowy plan jednak mając chociaż to 10% będą mogli namieszać żeby zatrzymać te chore socjalistyczne zawody między PiS a ko. To już dużo.

Nie wiem czemu się pan Putin nie podoba, ja bym chciał, żeby polskim prezydentem był pan Putin


Chodzi mu pewnie o kogoś takiego jak Putin, to już starszy człowiek czepianie się słówek jest takie wiesz na siłę, ogólnie jakby nie patrzeć to
@Aquamen: A masz gdzieś zapisane słowa kogoś z liderów konfy 'nie wejdziemy w koalicję z PiSem'?
Bo ja takich nie mogę znaleźć :) Sprytnie mówią 'nie prowadzimy rozmów', 'nie wejdziemy z Morawieckim', ale nie odetną się w jednoznaczny sposób.
Moim zdaniem, wyniki wyborów będą: PiS na pierwszym, konfa na trzecim i wspólna koalicja.
PiS poprzejmuje posłów konfy i w następnych wyborach konfederacja będzie jak Kukiz czy Twój Ruch: poniżej progu wyborczego
Słowo klucz, to jest długoterminowy plan jednak mając chociaż to 10% będą mogli namieszać żeby zatrzymać te chore socjalistyczne zawody między PiS a ko. To już dużo.


@Aquamen: oni zapowiadają koalicję z tymi którzy będą realizować ich plan. W ich planie można odnieść wrażenie że jest całkowita likwidacja aborcji i współpraca z ruskimi jeśli chodzi o zakup surowców a to jest zbieżne z zapędami pisu.

Chodzi mu pewnie o kogoś takiego
@aarahon:

ich planie można odnieść wrażenie że jest całkowita likwidacja aborcji


Pewnie tak.

i współpraca z ruskimi jeśli chodzi o zakup surowców a to jest zbieżne z zapędami pisu.


No nie do końca, przez parę ładnych lat kupowali na przykład gaz, węgiel i inne surowce pomimo tego, że Rosja w 2014 zaanektowała Krym. Za parę lat myślę, że nawet PiS zacznie patrzeć na ruskie surowce przychylniejszym okiem.

#!$%@?ł Cię Pies. Oczywiście
Widzę, że jak typowy lewak nie potrafisz się posługiwać zasadami kultury. Jak odróżniasz jaka to miłość? Masz jakąś miarkę w oczach?


@Aquamen: jak lewak, to ty się zachowujesz robiąc fikołki, robię dokładnie to samo co ty.

Nie słyszałem, pewnie kolejne naciągane fakty.


@Aquamen: xD No tak. W białoruskiej TV tak mówili jak wykorzystywali akcję Brauna do pokazania że Polacy nie chcą Ukraińców. A do moskwy w 2019 pojechał zwiedzać i
aarahon - >Widzę, że jak typowy lewak nie potrafisz się posługiwać zasadami kultury. ...

źródło: zzzzzzzz4

Pobierz
@Aquamen ja nie łącze Konfy z PiSem, no dobra moze Konfa jest rownie jak nie bardziej #!$%@? jesli chodzi o kwestie religijne, ale to z czym Konfę łączę to glownie rosja, bo polowa konfy to ruska agentura