Wpis z mikrobloga

Neuropki prześcigają się by tylko połączyć #konfederacja z pisem. Dwoją się i troją by kłamstwo zostało powtórzone tysiąc razy by stało się prawdą w oczach ludzi.

Konfederaci wielokrotnie odcinali się od takich plotek , oni z uporem maniaka i tak powtarzają swoje. A tym dalej tylko rośnie i rośnie w sondażach.

No cóż((oo))

#bekazlewactwa #polityka #4konserwy #neuropa
Aquamen - Neuropki prześcigają się by tylko połączyć #konfederacja z pisem. Dwoją się...
  • 31
@Aquamen: w sumie to nie zastanawiałem się czego dowodzi zdjęcie w moskwie polskiego posła z ruskim szpiegiem powiązanym z siatką gru. Może tym że się znają i utrzymują kontakty?
@Aquamen: wasz problem jest taki że niestety na tej stronie są także ludzie którzy głosowali w więcej niż jednych wyborach i pamiętają jak PiS sypnoł kasę na ruchy narodowe i nagle pojawił się bosak z kolegami
@Aquamen: Wiara w to, że memcen mówi szczerze jest tym samym czym wiara mamie, która mówi że dzieci bocian przynosi a prezenty rozdaje Święty Mikołaj. Jak ma się te 7 czy 8 lat to można sobie wierzyć w bajki, jak ma się kilkanaście lub więcej to wypadałoby mieć trochę świadomości jak zbudowany jest świat.
@Aquamen: ja już w 2015 wiedziałem że to szpieg z wiadomości, sejm wiedział z rozmów między sobą a poseł twojej kochanej partii nie i nie umiał tego sprawdzić w google xD
@Aquamen: a co miałem mówić? "Panie Braun, proszę nie jechać, to ruski szpieg, trąbili o tym w TVN, TVP, Polsacie, na RMF FM jak i w radiu Zet, przecież ludzie będą wypominać wam koneksje z ruskimi!"

I co bym w zamian usłyszał? Że ludzie będą mieć rację? xD