Wpis z mikrobloga

Mireczki, sprawa.
Ktoś w nocy wjechał mi w bok i rozbił reflektor. Oczywiście kontaktu zero

Przeszedłem się po osiedlu z nadzieją ze coś znajdę no i stoi taki uszkodzony jeden, z otarciem w kolorze mojego lakieru i wgnieceniem akurat po pasującej stronie. Stoi przy jakimś nieużytku, oczywiście właściciela nie widać.

Myślicie, że da się udowodnić coś takiego na podstawie otarcia i wgniecenia?
Dzwonić na policję, skoro właściciela nie znam?

#motoryzacja #ubezpieczenia #samochody #pytanie
  • 35
@Bigolini @KupujacKarmeDlaKotaNieMajacKota @sberatel
Podzwoniłem po znajomych na osiedlu, niestety nikt nie zna gościa. Szkoda bo chciałem jakoś się dogadać. Dzwoniłem też do drzwi ale nikt nie otwiera.
No to zadzwoniłem po psiarnie. Przyjechali po pół godzinie, porobili fotki mojemu i pojechali do tamtego, też porobić fotki.

Mówili, że jak otworzy im drzwi w ogóle to dadzą znać. Jakby nie dzwonili to dostanę wezwanie na komendę na przesłuchanie.
No i tyle. Nie dzwonili
@Tomekmoskwa no gorzej jak się nie przyzna, ale skoro na moim są ślady niebieskiego a na na jego czerwonego i to się zgadza plus do tego tamto auto jest wgniecione i stoi w sposób, który pasuje do sytuacji to na tej podstawie też można wyciągnąć jakieś wnioski?
Za rękę nie złapałem niestety :(
@wojtek_bez_portek: No on powie ze takie ślady ma od roku. I to ty musisz udowodnić jemu a nie on tobie. Jeśli nie masz nagrania z kamery na której widać rejestracje to nie ma szans. Mimo ze każdy wie ze to on, policjant, ty, on i sędzie. Po prostu nie ma dowodów.
@wojtek_bez_portek jak go namierzysz to idź na pewniaka i od razu wal, że nagrał się na kamerę i albo się dogadujecie albo policja i nie baw się w umoralnianie, tylko przekaz mu to i jak zacznie kręcić, że to nie on, że ktoś inny prowadził, to mów, że nie będziesz się naciągał, masz nagranie, właściciel za to odpowie, zacznij odchodzić, jak to on to raczej wymieknnie