Wpis z mikrobloga

@StaryWedrowiec: Zacznijmy od tego, że wykop to nie miejsce publiczne jak publiczna toaleta tylko portal na którym każdy pisze jak chce i co chce, bo do tego został on stworzony. Jeżeli masz z tym problem, to usuń konto i po problemie. Co do nazywania mnie głąbem, to pozwól, że nie będę tego komentować, bo sam już wystarczająco się ośmieszyłeś. Chciałbym tylko dodać, że nie ruszają mnie tego typu ataki od randomowej
Zacznijmy od tego, że wykop to nie miejsce publiczne jak publiczna toaleta tylko portal na którym każdy pisze jak chce i co chce, bo do tego został on stworzony.


@Wezwoguleicstont: Portal, gdzie każdy może komentować, tworzyć treści oraz je przeglądać, jest miejscem publicznym, głąbie.

Miejscem niepublicznym jest na przykład prywatna rozmowa prowadzona za pośrednictwem komunikatora.

Chciałbym tylko dodać, że nie ruszają mnie tego typu ataki od randomowej #!$%@? w necie, bo
StaryWedrowiec - > Zacznijmy od tego, że wykop to nie miejsce publiczne jak publiczna...

źródło: 2023-04-11 04 09 08

Pobierz
Sprawdziłem Twoje wysrywy na wykopie z czystej ciekawości i widzę, że masz ładnie popalone styki. Do każdego się #!$%@? o pisownię. Matka Cię #!$%@?ła długopisem/piórem po głowie w dzieciństwie czy o #!$%@? chodzi?


@Wezwoguleicstont: Obejrzyj film idiokracja, a potem wróć i przeproś.

Nawet nie masz pojęcia, jak promowanie analfabetyzmu wpływa na młodych ludzi - kolejne pokolenia. A wpływa tak, że utwierdzają się w przekonaniu o bardzo małej wadze języka, którym się
StaryWedrowiec - >Sprawdziłem Twoje wysrywy na wykopie z czystej ciekawości i widzę, ...
@StaryWedrowiec: Nie ruszają mnie Twoje ataki w moją stronę, bo wiem, że na żywo byś się po prostu bał odezwać. Szkoda mi energii i nerwów na takiego internetowego pozera. Wpadnij kiedyś do krakowa #!$%@?, to sprawdzimy jaki jesteś wygadany.

Tyle ode mnie.

Buzi :*