Wpis z mikrobloga

  • 0
@POTEZNA_HAUBICA: mi też tak się wydaje. Czasem jak słyszę ludzi w moim wieku lub podobnym, jak to chodzą na randki, latają za kimś, coś tam, to sobie myślę "#!$%@?, co za strata czasu" xD Miałem też taki okres jak byłem młodszy że się mega starałem, biegałem walczyłem. Teraz już mi się nie chce uganiać xd
@viciu03 dla mnie to jest abstrakcja bo już na początku stawiasz się w hierarchii jako ten gorszy, który się o coś ubiega.

to kobieta się musi starać żebyś w ogóle był nią zainteresowany ( ͡º ͜ʖ͡º) ciekawe uczucie jak masz pozycję, uchodzisz za tego z charyzmą i to ty jesteś podrywany xD ale akurat nie szukam bo mam jeszcze flashbacki z poprzedniej
@viciu03: Nie wiem, co mam zaznaczyć, bo nie widzę sensu, abym wyrażał opinię na swój temat. W sensie, dla mnie to jest całkowicie normalne, mnie nie pociągają kobiety ani faceci, jestem aseksualny. Mam 26 lat i nie byłem nigdy w żadnym związku, nie odczuwam potrzeby bliskości drugiego człowieka. Ja mam zupełnie inne priorytety, mój stary w moim wieku trzymał mnie małego na rękach, a mnie satysfakcjonuje to, że chodzę sobie w